Kazimierz Pawłowski
Życie to podróż
1 obserwujący
7 notek
3179 odsłon
78 odsłon

Sezon na krokusy

Kazimierz Pawłowski, Dolina Chochołowska
Kazimierz Pawłowski, Dolina Chochołowska
Wykop Skomentuj

W tym roku nie możemy osobiście wybrać się w góry, zobaczyć jeden z cudów natury, czyli kwitnienie krokusów. W tym roku przyroda odpoczywa od ludzi, ona ma wakacje, a my możemy powspominać i mieć nadzieję, że za rok świat wróci do normalności.

Chyba najlepsze i najbardziej znane miejsce w Polsce do podziwiania tych pięknych kwiatów to Dolina Chochołowska, przez wielu uważana za najpiękniejszą tatrzańską dolinę. Fakt jest taki, że co roku na przełomie marca i kwietnia przyciąga masę turystów, którzy chcą podziwiać te piękne kwiaty.

Podobno obecnie trafia tutaj około 7% wszystkich turystów odwiedzających Tatrzański Park Narodowy. Nazwa doliny pochodzi od nazwy wsi Chochołów. Jest to największa dolina w polskich Tatrach (35,6km2). Jej dnem płynie Potok Chochołowski, który potem zmienia nazwę na Siwą Wodę.

Zapraszam na fotorelację z poprzednich lat :)

Kazimierz Pawłowski

https://www.pawlowski.cc

Zobacz galerię zdjęć:

Kazimierz Pawłowski, Dolina Chochołowska
Kazimierz Pawłowski, Dolina Chochołowska Dolina Chochołowska, Kazimierz Pawłowski Dolina Chochołowska, Kazimierz Pawłowski Dolina Chochołowska, Kazimierz Pawłowski Dolina Chochołowska, Kazimierz Pawłowski Dolina Chochołowska, Kazimierz Pawłowski Dolina Chochołowska, Kazimierz Pawłowski Dolina Chochołowska, Kazimierz Pawłowski +3 zdjęcia +4 zdjęcia
Dolina Chochołowska - krokusy
Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości