56 obserwujących
290 notek
479k odsłon
  942   2

Zablokowany do zablokowanego

Bloger piszący pod pseudonimem @Pogodny od dawna znajduje się wśród komentatorów zablokowanych na moim blogu. Mam swoje argumenty i powody, dla których dbam bardziej o kształt dyskusji pod moimi notkami, niż o liczbę komentarzy, która często jest bezzasadnie uznawana za miarę zainteresowania notką.
Ten właśnie bloger zamieścił notkę, którą chciałem skomentować
https://www.salon24.pl/u/zefirek/1114507,slowo-na-niedziele-czy-radio-maryja-nas-zwodzi-i-usypia
w sposób następujący:


„Wyjątkowo niemądry tekst. Jeśli przeczytać ze zrozumieniem to oświadczenie biskupów amerykańskich, odnosi się ono do " zagrożonych młodych ludzi LGBT" (dalej doprecyzowane jest to zagrożenie), którzy ze względu na zagrożenie zawsze są obejmowani pomocą Kościoła. Nie ma w tym żadnego wsparcia dla aktywistów LGBT, ani ideologii LGBT, a jest wręcz działanie pozbawiające ich demagogicznych odwołań do "prześladowania osób LGBT".
Odszukanie kard. J. Tobina na liście sygnatariuszy i wyprowadzenie z tego ataku na Radio Maryja, to perwersja.
Zasłużył Pan na awans ze swojej fabryki wprost do stacji TVN24. Niczemu się nie dziwię.”

Chciałem skomentować, ale okazało się, że też jestem u niego zablokowany.
Doskonale to rozumiem, a nawet doceniam. @Pogodny uznał moją blokadę za gwałt, a „gwałt niech się gwałtem odciska”, więc słusznie i w sposób całkowicie uprawniony „odcisnął”.
Zamieszczam ten komentarz u siebie, by zareagować na niemądry tekst @Pogodnego, ale także, by pokazać, że blokada nie jest cenzurą. Zawsze uważałem, że blokada ewidentnych troli poprawiłaby jakość S24.  


Lubię to! Skomentuj26 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale