KrisJora KrisJora
525
BLOG

Kubica , Stracone Nadzieje

KrisJora KrisJora Formuła 1 Obserwuj temat Obserwuj notkę 5

image


Z TVP Sport :

"Według informacji, do których dotarł kanadyjski dziennik "Le Journal de Montreal", Williams rozważa zmiany w składzie zespołu jeszcze w tym sezonie. Spokojny może być George Russell. Z teamem z Grove miałby pożegnać się Kubica, którego miejsce zająłby trzeci kierowca brytyjskiego zespołu – Kanadyjczyk Nicholas Latifi. Zdaniem mediów Polak miał mieć w umowie klauzulę, zgodnie z którą można zastąpić go w trakcie sezonu.

Wskazywanie Latifiego jako potencjalnego kandydata na zastępce Kubicy jest dość oczywiste. Aktualnie startuje w Formule 2, która jest przedsionkiem Formuły 1. Po czterech wyścigach prowadzi w klasyfikacji generalnej. Zdobył 62 punkty i o 19 wyprzedza swojego kolegę z zespołu DAMS – Jacka Aitkena. W dodatku może liczyć na wsparcie swojego ojca – Michaela – który jest miliarderem. Prowadzona przez niego firma spożywcza Sofina zatrudnia 5000 osób." 

Wszyscy mieliśmy nadzieje że da radę. Dla Kibiców i Fanów Formuły 1 i talentu Roberta Kubicy wiadomość o Jego powrocie , a jeszcze bardziej , o kontrakcie  z Williamsem  była wielką radością .  Wierni kibice znowu rozwinęli flagi " Forza Robert " 

Prezes Obajtek i zarząd Orlenu wspomogli upadającego Williamsa gotówka pokaźna i miało być super , dobra reklama Orlenu i szczęśliwi kibice . Reklama jest tylko szczęśliwych kibiców niema , a szczęśliwy Kubica także nie jest . Williams jest na wykończeniu po odejściu najlepszych mechaników i konstruktorów , córka starego Williamsa absolutnie nie pomaga w zarządzaniu firmy. Nie czarujmy się Robert Kubica nawet nie jest w stanie pokazać swoje wartości kierowcy Formuły 1 jeżdżąc złomem jakim jest bolid Williamsa . Robert ! Zrezygnuj ! nie niszcz swojej reputacji !KrisJora
O mnie KrisJora

Zdecydowany prawicowiec , biedny ale hardy

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport