szybciej niż światło
Analiza to dobra sprawa
3 obserwujących
12 notek
2399 odsłon
  254   0

Klasyczne operacje pod fałszywą flagą ?

Esencjonalnie :

[komentarz usunięty przez autora notki]

@folt37 Jednego nie rozumiem i zachodzę w głowę jak to jest z tą waszą ż- propagandą :  na blogach ( również tu ) gdzie, z opozycyjnych pozycji na PiS-e i Kaczyńskim urządzana jest bezpardonowa jazda jakiekolwiek kojarzenie tej politycznej formacji z Żydami, syjonizmem jest szybko usuwane w niebyt.

Pisząc usunięty tak komentarz chciałem wyniuchać jaka jest zależność między prowadzoną a opisaną tu polityką a proweniencją, uosobionego przez Kaczyńskiego PiS-u ... będące w powszechnym obiegu, a z których korzystam informacje jednoznacznie wskazują na żydowskie konotacje nie tylko PiS-u ale i całej, zainstalowanej tu w wyniku "magdalenkowej" pod menorą biesiady politycznej klasy [ p. Fiszbach- I Sekretarz KW - puścił parę, że przy Okrągłym Stole, nad trupem polskiego PRL-u biesiadowało 47-u Żydów i kilku, idących z nimi ręka w rękę ( tfuj ) Polaków ].

Zaprze się Pan nogami i będzie zaprzeczał temu ?

W powyższym kontekście - nie dostrzega Pan absurdu przypisując usuniętemu komentarzowi "pisowską bajkę antysemicką" ?

ps. spręży się Pan w odpowiedzi i stanie w Prawdzie czy uciekając w krzaki będzie, jak poprzednio wywijał cenzorskimi nożyczkami ? 

_________

" Właściciel " bloga zaparł był się, nie stanął w Prawdzie, sprężył się i ... dalej jak przewidziałem. 

W związku z tym - szczególną uwagę powinni zwrócić blogujący tu goje na tych, którzy biorą pod obcas, uosobiony przez Kaczyńskiego PiS ?

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale