0 obserwujących
6 notek
2831 odsłon
744 odsłony

Geosztorm 5G nadchodzi

Wykop Skomentuj8

W dniu wczorajszym prezenterowi jednej z pogodynek wymknęła się bardzo ciekawa informacja.

My tutaj mamy plusowe temperatury, ale nad naszymi głowami na wysokości kilkudziesięciu kilometrów powinno być teraz -30°C, a jest - 100°C. Taka sytuacja dotyczy całej Europy.

image
podpis

Porozmawiałem z ekspertem i ten ostrzega, że taka anomalia może skończyć się tragicznie.

Masy krytycznie schłodzonego powietrza, znajdą 'korytarz' poprzez który jak przez lodowaty wodospad rozleją się na całą Europę.

image
podpis

Najbardziej narażeni na tą anomalię pogodową mogą być mieszkańcy Monachium, Zurychu, Genewy i Mediolanu, gdyż ukształtowanie terenu może spowodować wystąpienie korytarza termicznego w tych rejonach.

image

Gdy masy ekstremalnie zimnego powietrza przedrą się w niższe warstwy atmosfery może czekać nas globalna katastrofa termiczna. 
Na taki stan rzeczy mogą mieć wpływ: eksperymenty z globalnym systemem programowania pogody HAARP; wprowadzanie do atmosfery środków tworzących chemtrails; oraz śmiercionośna technologia promiennikowa 5G, która emitując promieniowanie w paśmie fal mikrofalowych wywołuje zjawisko niewidzialnego ELEKTROSMOGU, uniemożliwiając naturalną dyfuzję środowiska atmosferycznego. 
 W Polsce Minister Zdrowia - w celu zwiększenia efektu cieplarnianego wywoływanego elektrosmogiem podniósł 100x normę dopuszczalnego promieniowania z masztów telefonii komórkowej !!

image

Sławomir Dul Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości