26 obserwujących
277 notek
253k odsłony
Zika, Omikron, Flurona – kolejne fale projektu BigFarm Production w USA

Zika, Omikron, Flurona – kolejne fale projektu BigFarm Production w USA

Minęły cztery lata prezydentury Donalda Trumpa i problemów z wirusem Zika... . Po doświadczeniach z wirusem Zika w 2016 roku, Covid-9 i jego pochodne z Omikronem włącznie, wystąpiło nowe zagrożenie przez powrót grypy w nowej wersji "Flurona". Flurona występuje łącznie z wirusem Omikron, a skala ich łącznego zagrożenia nie jest jeszcze znana.. W artykule podkreślono rolę dr. Fauci, lekarza i doradcy prezydentów USA w rozwoju epidemii strachu towarzyszącej pandemii koronawirusowej i wcześniejszej epidemii wirusa Zika. Dr Fauci prowadzi własną grę polityczną i jest wpierany przez firmy BigFarm i BigTech, z udziałem polityków. W Polsce, gra COVIdem i jego mutacjami też jest prowadzona z udziałem polityków.
Biden vs Putin na ringu – czy już ktoś wygrał?

Biden vs Putin na ringu – czy już ktoś wygrał?

Walka Bidena z Putinem miała być zażarta; praktycznie, żadnej walki nie było. Konfrontacja, zasadniczych wyników dodatnich dla USA nie przyniosła. Według doniesień niektórych agencji nie wyłonił się wyraźny zwycięzca, według innych zdecydowanym zwycięzcą był Putin.. Jak wyniki tej rozmowy i późniejsze ustalenia odniosą się do sytuacji w Polsce, na raze nie wiadomo
Jasnowidze i czarnowidze – co się czai ?

Jasnowidze i czarnowidze – co się czai ?

Co z koronawirusem się dzieje?... Czy trzeba się bać?... Co się zbliża i co się czai?... Ciemnica zupełna, pomroczność jasna, czy świetlana wieczność?... Co komu jest pisane?... Ludzie się boją jeszcze bardziej, bo zagraża Omikron. Jak świat długi i szeroki, wszelkiej maści i pokroju jasnowidze bawią się w czarnowidztwo, bo ludzie krakania słuchają najchętniej; w Polsce w szczególności. Jak świat długi i szeroki, wszelkiej maści i pokroju jasnowidze bawią się w czarnowidztwo, bo ludzie krakania słuchają najchętniej; w Polsce w szczególności. Wszyscy się boją że nadchodzący 2022 rok będzie straszny i bez życia. W Ameryce wielu ludzi, a w tym wielu lekarzy, jest przekonanych że pojawienie się i przebieg koronawirusowej epidemii z jej różnymi odmianami, miało, ma i będzie miało podłoże polityczne.