Zatrzymaj chorobę Alzheimera
Od kilkudziesięciu lat wmawia się pacjentom chorym na chorobę Alzheimera, że nic z tym nie można zrobić. Od paru lat dr. Dale E. Bredesen próbuje się przebić z informacją o procedurze, która pozwala zatrzymać a nawet cofnąć chorobę, we wstępnych fazach.
2 obserwujących
107 notek
71k odsłon
2458 odsłon

Kolejne kraje wstrzymują uruchomienie #5g

Wykop Skomentuj2

#5g #koronawirus

Rząd Słowenii usunął strategię Agencji Regulacyjnej ds. Sieci i Usług Komunikacyjnych (AKOS) w sprawie alokacji widma częstotliwości dla 5G ze swojego programu, a tym samym wstrzymał wprowadzenie tej technologii w Słowenii.

Dokonano tego na wniosek słoweńskiego ministra administracji publicznej Rudy Medveda, który powiedział słoweńskim mediom, że pytania dotyczące szkodliwości technologii 5G są uzasadnione..

Opóźnienie debaty nad zatwierdzeniem widma częstotliwości dla 5G, w oczekiwaniu na dalsze badania nad wpływem tej technologii na ludzi i środowisko, poszło o krok dalej w ochronie zdrowia i ochrony przyrody.

W Słowenii istnieje kilka silnych stowarzyszeń ekologicznych, które są zaangażowane w przyjazną technologię. Rząd wyraźnie szanuje ich pogląd, że pomimo presji ze strony sektorów korporacyjnych i administracji UE, ważniejsze jest podjęcie odpowiednich środków, aby rozwój i postęp nie zagrażały zdrowiu ludzkiemu i naturze.

Źródło informacji:

http://www.politika.rs/sr/clanak/449206/Slovenija-zaustavila-uvodenje-5G-tehnologije

Kanton Genewski ustanawia trzyletnie moratorium na 4G + i 5G. Zmiana przepisów dotyczących różnych konstrukcji i instalacji przewiduje, że każda nowa instalacja będzie podlegać autoryzacji w tym okresie.

https://www.rts.ch/info/regions/geneve/11125794-moratoire-de-trois-ans-sur-la-4g-et-la-5g-a-geneve.html

Według Alesi Mamchur, dyrektora ds. Rozwoju strategicznego PJSC Rostelecom, daty uruchomienia sieci 5G w 10 rosyjskich miastach o populacji przekraczającej milion mogą zostać przesunięte do 2024 r. Wcześniej zakładano, że będą działać już w 2022 r.

https://m.newizv.ru/news/society/28-02-2020/zapusk-setey-5g-v-rossii-otlozhen?id=zapusk-setey-5g-v-rossii-otlozhen&published_date=28-02-2020&rubric=society&type=NewsItem

Kolejny minister środowiska w Belgii wstrzymuje uruchomienie technologii 5g w Brukseli i Belgii.

Nie pozwalają podnieść poziomu promieniowania do 14,5 V/m. U nas władze zignorowały naukowców i podniosły do 61 V/m.

Podobnie jak poprzednia minister środowiska Céline Fremault, Maron chce mieć większą pewność co do wpływu fal 5G na zdrowie mieszkańców Brukseli. „Dopiero po ocenie wpływu na środowisko i zdrowie publiczne, wydajności ekonomicznej, bezpieczeństwie danych i poszanowaniu prywatności, 5G zostanie uruchomione”, powiedział Cieltje Van Achter, członek parlamentu Brukseli, BX1 .

https://www.brusselstimes.com/brussels/72703/no-rush-to-bring-5g-network-to-brussels-says-environment-minister/


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie