Blog
lestat
lestat
114 obserwujących 2290 notek 1916869 odsłon
lestat, 18 listopada 2016 r.

Wpolityce odcina się od poglądów posłanki PiS pani Pieluchy

Świetnie współpracuję z narodowcami. Poznałam pabianicki ONR. To bardzo wartościowi młodzi chłopcy. Będą mogli korzystać z mojego biura
Świetnie współpracuję z narodowcami. Poznałam pabianicki ONR. To bardzo wartościowi młodzi chłopcy. Będą mogli korzystać z mojego biura

Wczoraj było zabawnie , Posłanka zamieściła swoje przemyslenia , do tego nieskładnie napisane .

Pojawiły się głosy krytyczne w S24 .

Oczywiście z pomoca posłance ruszyły w S24 zastępy blogerów. Bardzo mnie to bawiło . Wszyscy którzy inaczej niż zastępy zinterpretowali myśli pani Pieluchy  to ........wiadomo :)))

Niestety cios przyszedł z tej strony z której oczekiwałem , dlatego w notce wczorajszej  podkreslałem, że przemyslenia posłanki zamieścił portal w polityce. Musieli się odciąć bo sa granice .

No i  czytam sobie pana Skwiecińskiego - fragmenty .

Jednak sam fakt, że spod pióra autorki wyszły zdania, które można zrozumieć jako odnoszące się do bezwyznaniowych bądź wyznających prawosławie czy islam Polaków, polskich obywateli, wiele niestety mówi. Pani poseł trzeba by doradzić, aby zanim coś opublikuje przeczytała brudnopis, a najlepiej oddała do lektury komuś nieco lepiej od niej samej posługującemu się piórem. Wrzucanie do sieci swobodnego potoku własnej świadomości jest ryzykowne. Zwłaszcza jeśli nie ma się zbyt wielkiego doświadczenia w pisaniu, za to ma problemy z precyzyjnym formułowaniem własnych myśli. I zwłaszcza, jeśli jest się politykiem rządzącej partii.

Właściwie to wszystko - teraz tylko czekam aby wczorajsze zastepy obrońców myśli pani Pieluchy waliły takimi samymi epitetami co w S24 w pana Skwiecińskiego .

Przecież w formie delikatnej i dyplomatycznej napisał po prostu - pani Pielucha bredzi i niech ktoś jej na to w przyszłości nie pozwoli , bo posłanka nie potrafi przelać składnie myśli na papier. Do tego takich mysli .

a są i fragmenty mocniejsze.

Nikt, pragnący drastycznego pogorszenia stosunków polsko-ukraińskich nie wymyśliłby niczego lepszego niż to, co przyszło do głowy p.posłance. I może na tym skończmy.

całośc tutaj 

http://wpolityce.pl/polityka/315859-ateisci-prawoslawni-muzulmanie-ukraincy-bardzo-szkodliwy-pomysl

Opublikowano: 18.11.2016 09:37.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • właśnie napisałem notkę jak Becia mówi o tym , że najpierw była akcja ratunkowa w Suszku
  • a mnie sie podobał Starosta Tucholski co niby jako zwykły człowiek szczerze dziękował Beacie...
  • wiem . Przecież ten obrazek na oficjalnej stronie rządu ma swój target .

Tematy w dziale