Blog
lestat
lestat
114 obserwujących 2290 notek 1916869 odsłon
lestat, 9 grudnia 2016 r.

Wzruszenie

Teksty bieżace , analityczne , wyjaśniające zawiłości dawnych lat - podobają mi się coraz bardziej - przeczytałem .

Taki prokurator w stanie wojennym oskarżający na podstawie zaostrzonego "prawa" to jest niewinny , bo on musiał oskarżać bo takie było prawo . I czepiać się prokuratorów stanu wojennego nie ma co - bo to przecież sąd był od wydawania wyroków a nie niewinny prokurator. A sąd sądził też według tamtego prawa , więc jest winny ale nie za bardzo . 

W taką interpretację  w 1982 to może był w stanie uwierzyć jakiś półdebil z ZOMO - a dziś czytam to całkiem na poważnie napisane.

albo takie - to bardzo dobrze , że w końcu za rozlicznie czasów komuny wzięli się byli PZPRowcy .

i tu trochę mi mowę odjęło , zatem zakończę nortkę spowity wzruszeniem .

w sumie już kiedyś się broniono prostym jasnym i czytelnym - wykonywałem tylko rozkazy , ale byłęm z nimi tylko dlatego , że z nimi walczyłem .

Ta forma obrony właśnie wróciła głoszona przez obleńców .

 

 

 

 

 

Opublikowano: 09.12.2016 12:21.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • właśnie napisałem notkę jak Becia mówi o tym , że najpierw była akcja ratunkowa w Suszku
  • a mnie sie podobał Starosta Tucholski co niby jako zwykły człowiek szczerze dziękował Beacie...
  • wiem . Przecież ten obrazek na oficjalnej stronie rządu ma swój target .

Tematy w dziale