Blog
lestat
lestat
119 obserwujących 2520 notek 2000772 odsłony
lestat, 6 lutego 2017 r.

Uważaj o kim plotkujesz

Ktoś rzucił plotę w eter , że Misiewicz już nie piastuje i zwolniony .

Pryncypał Misiewicza zapowiedział złożenie do prokuratury i zawiadomienie służb

że w związku z działaniami, które mają w sposób oczywisty znamiona przestępstwa, podjąłem decyzję o skierowaniu sprawy do służb specjalnych i prokuratury, celem wyjaśnienia jakie osoby, jakie środowiska podejmują działania przestępcze na szkodę MON i urzędników MON. 


A w stanie wojennym to za ulotki dostawało się kolegium albo wyrok - za rozpowszechnianie fałszywych informacji mających na celu wywołanie niepokojów społecznych , godzących w podstawy socjalizmu , osłabiających obronność PRL i podważających sojusz ze Związkiem Radzieckim. 

Ulotki inspirowane przez środowiska rewanżystów z RFN i imperialistów z USA.Opublikowano: 06.02.2017 14:57.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Stowarzyszenie Duma i Nowoczesność posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Celami...
  • Mnie ta sytuacja bawi. Napierw dziennikarz znany pytany przez funkcjonariuszy odpowiada co mysli...
  • rocznicy śmierci.

Tematy w dziale