Blog
lestat
lestat
114 obserwujących 2314 notek 1928160 odsłon
lestat, 11 lipca 2017 r.

Zenek Martyniuk jak Rysiek Riedel

282 22 0 A A A

Zenek ma fantastyczną muzykę, która jest częścią naszej kultury, kochają go tłumy. Od lat śledzę jego karierę i jestem pełna podziwu dla niego. Myślę, że na takiego bohatera czeka też polskie kino

http://www.tvp.info/33163118/zenek-martyniuk-jak-rysiek-riedel-powstaje-film-o-krolu-disco-polo


Bywa . Nie pierwszy raz czuje się wyrzucony poza nawias tego co rozumiem jako część kultury , muzycznej i filmowej . Sam sobie wybrałem taki los ;)))) 


a TVPiS gratuluje porównania z Ryśkiem Riedlem . W sumie co tak skromnie - podpowiem Zenek Martyniuk jak Krzysztof Komeda .

Opublikowano: 11.07.2017 20:52.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • na zawołanie akurat dziś TVP INFO dowodzone przez Pereirę grzeje temat. To nie jest zabawa...
  • eska to nie ma znaczenia :)) https://twitter.com/SamPereira_/status/911114105150468096 Jasny...
  • no od rana temat najmocniej grzeje TVP iNFO i jej szefo...

Tematy w dziale Kultura