Blog
lestat
lestat
124 obserwujących 2625 notek 2088896 odsłon
lestat, 1 lutego 2018 r.

Jasny przekaz Departamentu Stanu USA

Obawiamy się także, że następstwem wprowadzenia ustawy może być zachwianie strategicznych relacji Polski - włącznie z relacjami z USA i Izraelem. Przekaz Departamenty Stanu USA jest jasny , czy ktoś w PiS jest w stanie to odczytać ??


Zachęcamy Polskę do ponownego przeanalizowania ustawy o IPN pod kątem możliwych skutków dla wolności słowa oraz dla naszej zdolności bycia efektywnymi partnerami" - a ten przekaz o efektywnych partnerach czy kto z PiS potrafi odczytać ?


Te cytaty wkleiłem o północy - rano będzie pełno o tym ze szczególnym uwzglednieniem o tym jak DS USA nie zrozumiał intencji PiSu . Ale to sie okaże rano .........

Serwisy na całym świecie zrobią copy paste tego stanowiska . 


Opublikowano: 01.02.2018 00:11. Ostatnia aktualizacja: 01.02.2018 00:51.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @tenco  w odrózniemiu od wielu nie udaję że znam się na wszystkim. Uznaje że lepiej w...
  • @nikt.byle.kto  Ze mna nie polemizuj , ja opieram się na dzisiejszym pismie UM . Piszą, że...
  • @tenco  Uważasz , że ponowny  montaż pomnika na terenie miasta nie wymaga żadnej zgody...

Tematy w dziale