Tak się złożyło,że dziś wróciłem z Włoch. Miałem więc okazję oglądać wczorajsze informacje ze znajomymi z Lombardii. Wyniki referendum w Grecji przyjęli wręcz entuzjastycznie chociaż generalnie nie lubią Greków. Jestem pewien że gdyby podobne referendum rozpisać we Włoszech wyniki byłyby podobne do greckich. Wydaje się po prostu,że wiele narodów ma dość dyktatu Niemców przy pomocy banksterów. I coraz więcej ludzi widzi związek ich problemów z przyjęciem euro.. W tym kontekście dość groteskowo wygląda straszenie Polaków drugą Grecją czym próbują ratować skórę platfusy. Czym nas straszycie? Demokracją, której macie pełne usta? Ułuda szampana i kawioru dostępnego ustom najlepszych przedatwicieli narodu? To ja już wolę stanąć w jednym szeregu z walecznymi twórcami demokracji prawdziwej. I coś mi się zdaje że tam gdzie Oni-tam stoi dziś Europa a tam gdzie Merkel & company tam stoi... państwo islamskie.
168
BLOG



Komentarze
Pokaż komentarze (13)