Ciągle nam się zarzuca brak współczucia dla uchodźców, co zreszta jest bzdurą bo chęć pomocy nie wyklucza roztropności. Zarzuca nam się niewdzięczność i dzielenie ludzi ze względu na religię i kolor skóry. Ale przepraszam bardzo. To ja czuję się dyskryminowany! Uchodźcy ratujący swoje życie chcą by ich ratowali wyłącznie Niemcy i Szwedzi! Jak to ? Uchodzę z życiem,wołam przejmująco"help" a jednocześnie wybieram ratującego? Jak tonący , który rezygnuje z pomocy bo ratownik ma śmieszny pieprzyk? Ludzie, nie dajcie się nabrać. Export islamu w toku. To mi przypomina sytuację sprzed kilku lat. Pewien bezdomny poprosił mnie o złotówkę albo coś do jedzenia,licząc zapewne ,że łatwiej wyciągnąć z portfela pieniążek i mieć spokój. Kupiłem mu jednak coś do jedzenia. Bezdomny niie przyjął takiego afrontu i oddalił się z godnością mrucząc,ze woli ciastko francuskie z jabłkiem a nie drożdżówkę z serem. Ta scena staje mi przed oczami , gdy patrzę na dzisiejszych uchodźców, nie lubiących Wegrów,Polaków,Czechów a tylko Niemców i Szwedów. Swoją drogą jak przykro musi być naszym Tuskom i Kopaczom. Przecież to u nas jest raj na ziemi a nawet uchodźcy nie uwierzyli.
180
BLOG




Komentarze
Pokaż komentarze (3)