Ziom, daj pokój. Daj cały apartament.
Proboszcz podejrzewa, że jestem szatanem.
A ja jestem niewinny, robię swoją pracę.
Często daję koncerty, rzadko daję na tacę.
Lecz przysięgam się poprawić, już od jutra.
Jeszcze tylko ta ostatnia wódka!
( z utworu „Świr” przesladowanej przez Dode-Elektrode Grupy Operacyjnej )
Znany pisowski kret, zrecznie udajacy zwolennika PO, pan Mikolaj Sobczak z Gdanska, w swoim uzasadnieniu dlaczego Jaroslaw jest Szatanem i powinien byc jak najszybciej eksterminowany, zgodnie z zaleceniem POsla Palikota: “zastrzelic i wypatroszyc”, pominal najwazniejsze.
Kaczyński to nieszczęście dla Polski.
Kaczyński skompromitował się po 10 kwietnia.
Pokazał, że nie szanuje demokracji (nie pogodził się z przegraną w wyborach). Pokazał, że ma dwie twarze (inna w czasie kampanii wyborczej, inna po 4 lipca). Pokazał, że nie szanuje ludzi - wyrzucając z delegacji PiS w PE Pana Posła Marka Migalskiego).
Kaczyński powinien raz zawsze odejść z życia publicznego i z polityki.
A istota sprawy tkwi w ponizszym:
Kaczyński wbrew wczesniejszym ustaleniom miedzy Moskwa, Berlinem oraz nasza agentura nie polecial 10 kwietnia do Smolenska i tym sposobem bezczelnie ocalal.
Pominiecie najwazniejszej przyczyny, nawet jesli nie jest dowodem, to stanowi silna poszlake wskazujaca na fakt, iz cytowany Autor nie jest ta osoba, za jaka sie podaje, nie jest zadnym zwolennikiem PO, ale jest pisowskim kretem, zaprzedanym tej kaczo-faszystowskiej organizacji.
Inne tematy w dziale Polityka