Ich ślub oglądały miliardy ludzi. William i Kate świętują 10. rocznicę

William i Kate świętują 10. rocznicę ślubu.
William i Kate świętują 10. rocznicę ślubu.

Książę William i księżna Kate obchodzą swoją 10. rocznicę ślubu. Para postanowiła uczcić ten wyjątkowy dzień, publikując w mediach społecznościowych urocze zdjęcia.

Książę William – drugi w kolejce do brytyjskiego tronu – i księżna Kate świętują 10. rocznicę ślubu. Ich małżeństwo wydaje się bajką wolną od kontrowersji, w przeciwieństwie do związku brata Williama księcia Harry’ego i księżnej Meghan.

Najgłośniejszy ślub świata

Ślub księcia Wiliama i księżnej Kate był jednym z najbardziej medialnych wydarzeń w historii. Tylko w naszym kraju tę ceremonię na żywo śledziło ponad 3,5 mln osób, a według dziennika "The Independent" na całym świecie liczba widzów przekroczyła 2 miliardy.

William i Kate wzięli ślub 29 kwietnia 2011 roku w Opactwie Westminsterskim. Nieco ponad półtora roku później ogłoszono pierwszą ciążę Kate, a w lipcu 2013 na świat przyszedł syn pary, książę George. W maju 2015 roku Kate urodziła córkę, księżniczkę Charlotte, a w kwietniu 2018 Cambridge’owie powitali na świecie drugiego syna, księcia Louisa.

Znajomość pary sięga jeszcze czasów szkolnych.

William i Kate obchodzą 10. rocznicę ślubu

Książęca para postanowiła uczcić tę wyjątkową rocznicę także w mediach społecznościowych. Z tej okazji na oficjalnym koncie pary na Instagramie i Facebooku, pojawiły się urocze zdjęcia pary.

KJ

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka