11 obserwujących
402 notki
1700k odsłon
442 odsłony

Kolejne royal baby na świecie. Książę Harry i Meghan Markle mają syna

Książę Harry i Księżna Sussex z royal baby. Fot. PAP/EPA/Domic Lipinski/PA
Książę Harry i Księżna Sussex z royal baby. Fot. PAP/EPA/Domic Lipinski/PA
Wykop Skomentuj13

Księżna Sussex Meghan Markle urodziła syna - poinformował Pałac Buckingham. Książę Harry powiedział, że jest "przeszczęśliwy" po narodzinach swego pierwszego dziecka. Zapowiedział, że w ciągu najbliższych dni pokaże go światu i ogłosi dla niego imię.

- To najbardziej niezwykłe doświadczenie w moim życiu - tłumaczył uśmiechnięty książę. Harry dodał, że - zgodnie z wcześniejszym planem - w ciągu kolejnych dni para pokaże także pierwsze zdjęcia syna i ogłosi jego imię. Bukmacherzy spodziewali się, że nowy członek rodziny królewskiej otrzyma imię Arthur, James lub Philip.

Zobacz galerię zdjęć:

Pierwsze zdjęcie nowonarodzonego royal baby. Fot. PAP/EPA/Domic Lipinski/PA
Pierwsze zdjęcie nowonarodzonego royal baby. Fot. PAP/EPA/Domic Lipinski/PA Książę Harry i Księżna Sussex przedstawiają royal baby królowej. PAP/EPA/Chris Allerton/SussexRoyal Książę Harry i Księżna Sussex z royal baby. Fot. PAP/EPA/Domic Lipinski/PA Książę Harry, księżna Sussex Meghan i nowonarodzone royal baby. Fot.PAP/EPA/Domic Lipinski/PA Książę i księżna Sussex podczas wizyty w Maroku w lutym br, fot. PAP/EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA Herold Tony Appleton ogłasza narodziny małego książątka, fot. 	PAP/EPA/WILL OLIVER Brytyjczycy świętują barodziny kolejnego royal baby, fot. PAP/EPA/WILL OLIVER Ciężarna Meghan Markle, zdjęcie z marca br. Fot. PAP/EPA/ANDY RAIN Szczęśliwy książę Harry rozmawia z dziennikarzami, fot. PAP/EPA/Steve Parsons Książę i księżna Sussex podczas wizyty w Maroku w lutym br, fot. PAP/EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA Brytyjczycy piją toast za narodziny royal baby, fot. PAP/EPA/WILL OLIVER Fani rodziny królewskiej z balonem symbolizującym dziecko, fot. PAP/EPA/WILL OLIVER Royal baby ma już nawet swoje piwo, fot. Twitter +8 zdjęć +9 zdjęć
Narodziny royal baby.

Tak to się zaczęło: Książę Harry i Meghan Markle zostaną rodzicami. Księżna Sussex jest w ciąży

Dziecko, które będzie siódme w linii do brytyjskiego tronu, urodziło się o godz. 5.26 rano (6.26. w Polsce). Chłopiec waży 3,2 kilograma. Zarówno on, jak i matka czują się dobrze.


Jako pierwsi o narodzinach royal baby dowiedzieli się królowa Elżbieta II oraz jej mąż książę Filip, ojciec Harry'ego i następca tronu - książę Karol oraz brat Harry'ego, książę William z księżną Kate. Córce przy narodzinach dziecka towarzyszyła także matka Meghan Markle - Doria Ragland. Dopiero potem radosną nowinę ogłoszono światu.


Dziecko Meghan i Harry'ego to czwarte royal baby. Książę William i księżna Kate mają trójkę dzieci: George'a, Charlottę i Louisa.

Zobacz także: Księżna Kate urodziła! Na świat przyszło trzecie Royal Baby

ja

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka