Blog
Marcin Tyc
Marcin Tyc
Marcin Tyc Świat jest ciekawy
4 obserwujących 77 notek 108736 odsłon
Marcin Tyc, 1 grudnia 2018 r.

Witold Gadowski przebił dno i puka w nie od spodu...

10583 70 0 A A A
YouTube
YouTube

Ostatnimi czasy, czyli od momentu, kiedy pan Gadowski, ze swojej prywatnej sprawy, w której koncern Ringier Axel Springer Polska oskarża go o zniesławienie [WIĘCEJ TUTAJ] zrobił narodową batalię z Republiką Federalną Niemiec, bywa bardo często  w różnego rodzaju niszowych telewizjach czy rozgłośniach radiowych i głosi swój żal i to jak jest prześladowany jako obywatel. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz - powtarza jak mantrę. 

Kilka dni temu, redaktor Gadowski gościł na antenie TV Republika w programie #TWEETUPREPUBLIKA. W programie widzowie podczas audycji na żywo mogą zadawać pytania, które prowadzący odczytają i przekażą je zaproszonej osobie. W tym przypadku Gadowskiemu. Po kilkunastu minutach jeden z widzów zadał pytani dot. listu, w którym Georgette Mosbacher, ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce „broni niezależności mediów”  [TREŚĆ LISTU].

image


Pan Gadowski, wiceprezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich odpowiedział w sposób, który dyskwalifikuje go z udziału w poważnej publicznej debacie, a z pewnością stawia go w rzędzie z ludźmi bez jakiejkolwiek kultury i szacunku dla kobiet oraz w przypadku pani ambasador - dyplomaty.

Otóż p. Gadowski zaczął swoją wypowiedz od słów "Pani Mosbacher, z właściwym sobie wdziękiem naturalniej piękności...". Przy czym mówiąc o naturalnej piękności, nie omieszkał niegrzeczne (to delikatnie mówiąc)  uśmiechnąć się pod nosem. Dalsza część wypowiedzi nie jest istotna, bo w zasadzie niczego nie wnosi. Dziwi brak reakcji prowadzących, na taką rynsztokową wypowiedz gościa, ale to jest wewnętrzna sprawa TV Republika. 

Dość powszechne jest to, że p. Gadowski otwarcie naśmiewa się z nazwisk osób pełniących funkcje publiczne, czy też w sposób niewybredny mówi o ich urodzie. Bardziej zaskakujące jest to, że Gadowski ma przyzwolenie na taki knajacki język i pogardliwe odnoszenie się do osób pełniących publiczne stanowiska. Już całkowicie naganne jest takie zachowanie w stosunku do ambasadora innego kraju. 

Witold Gadowski, zamiast w kółko pouczać innych i oceniać ich postawy, zachowanie i czyny - powinien najpierw popatrzeć w lustro i samemu pobrać nauki dobrych manier i kultury osobistej. Bo kimże jest Gadowski, żeby oceniać wygląd innych, żeby naśmiewać się z ich nazwisk? Jest nikim i tak powinien być traktowany.


Opublikowano: 01.12.2018 23:27. Ostatnia aktualizacja: 02.12.2018 22:38.
Autor: Marcin Tyc
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Absolwent Administracji Europejskiej. W przeszłości praca w roli statystyka w UEFA oraz w Przeglądzie Sportowym i Onet.pl. Aktualnie współpracownik FIFA.com. Polskie Towarzystwo Statystyczne oraz demagog.org.pl

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @tenco hahahahha, nie porównuj jakości TVP do BBC. Bądźmy poważni! :-)
  • @STARY WROCEK pracuje 12 lat, spoko. Ale ciekawe jak brzmi kontrakt bo wybory za chwilę. Nie...
  • @STARY WROCEK "Szefowa nowej spółki energetycznego giganta, niegdyś sceptyczna wobec morskich...

Tematy w dziale Kultura