6 obserwujących
95 notek
132k odsłony
10613 odsłon

Witold Gadowski przebił dno i puka w nie od spodu...

YouTube
YouTube
Wykop Skomentuj70

Ostatnimi czasy, czyli od momentu, kiedy pan Gadowski, ze swojej prywatnej sprawy, w której koncern Ringier Axel Springer Polska oskarża go o zniesławienie [WIĘCEJ TUTAJ] zrobił narodową batalię z Republiką Federalną Niemiec, bywa bardo często  w różnego rodzaju niszowych telewizjach czy rozgłośniach radiowych i głosi swój żal i to jak jest prześladowany jako obywatel. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz - powtarza jak mantrę. 

Kilka dni temu, redaktor Gadowski gościł na antenie TV Republika w programie #TWEETUPREPUBLIKA. W programie widzowie podczas audycji na żywo mogą zadawać pytania, które prowadzący odczytają i przekażą je zaproszonej osobie. W tym przypadku Gadowskiemu. Po kilkunastu minutach jeden z widzów zadał pytani dot. listu, w którym Georgette Mosbacher, ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce „broni niezależności mediów”  [TREŚĆ LISTU].

image


Pan Gadowski, wiceprezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich odpowiedział w sposób, który dyskwalifikuje go z udziału w poważnej publicznej debacie, a z pewnością stawia go w rzędzie z ludźmi bez jakiejkolwiek kultury i szacunku dla kobiet oraz w przypadku pani ambasador - dyplomaty.

Otóż p. Gadowski zaczął swoją wypowiedz od słów "Pani Mosbacher, z właściwym sobie wdziękiem naturalniej piękności...". Przy czym mówiąc o naturalnej piękności, nie omieszkał niegrzeczne (to delikatnie mówiąc)  uśmiechnąć się pod nosem. Dalsza część wypowiedzi nie jest istotna, bo w zasadzie niczego nie wnosi. Dziwi brak reakcji prowadzących, na taką rynsztokową wypowiedz gościa, ale to jest wewnętrzna sprawa TV Republika. 

Dość powszechne jest to, że p. Gadowski otwarcie naśmiewa się z nazwisk osób pełniących funkcje publiczne, czy też w sposób niewybredny mówi o ich urodzie. Bardziej zaskakujące jest to, że Gadowski ma przyzwolenie na taki knajacki język i pogardliwe odnoszenie się do osób pełniących publiczne stanowiska. Już całkowicie naganne jest takie zachowanie w stosunku do ambasadora innego kraju. 

Witold Gadowski, zamiast w kółko pouczać innych i oceniać ich postawy, zachowanie i czyny - powinien najpierw popatrzeć w lustro i samemu pobrać nauki dobrych manier i kultury osobistej. Bo kimże jest Gadowski, żeby oceniać wygląd innych, żeby naśmiewać się z ich nazwisk? Jest nikim i tak powinien być traktowany.


Wykop Skomentuj70
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura