85 obserwujących
653 notki
992k odsłony
  2668   3

Proszę nie szlochać nad kobiecym sportem

W ostatnim czasie nadeszło z Ameryki szereg interesujących informacji o sukcesach oszalałego Lewactwa. Uwaga - Lewactwem nazywam patologiczną mutację normalnych Liberałów i Lewicy, fanatycznie wyznającą tzw. Polityczną Poprawność ( PP ) i chcącą ją  narzucić reszcie społeczeństwa. Proszę więc nie mylić tej nazwy z klasyczną Lewicą, obecną na scenie politycznej od stuleci. Używam tej nazwy dla opisywanej grupy społecznej z braku lepszej, bo dyplomatyczna nazwa, czyli "progresywne skrzydło Partii Demokratycznej" jest równie głupia, jak jej przedstawiciele :-)  Jeśli ktoś z czytelników podpowie lepszą, będę zobowiązany.

Biden niedawno podpisał trzy ustawy - o zezwoleniu uczestnictwa mężczyzn w kobiecym sporcie, jeśli czują się kobietami, o używaniu w szkołach łazienek dla dziewcząt przez chłopców, jeśli czują się dziewczynami i o służeniu w Wojsku przez tzw. Transwestytów. Spłacał w ten sposób długi wobec lewego ( progresywnego) skrzydła swojej partii czyli Lewactwa. W ten sposób po pierwsze zablokował dla nich dostęp do swojego Gabinetu, po drugie podłożył im wypasionego tucznika, czego nie zauważył nikt z komentatorów, drących szaty nad upadkiem Ameryki. Po prostu  zderzył ich czołowo z bardzo wpływowymi grupami społecznymi w celu zajęcia ich do tego stopnia, aby mu nie plątali sie pod nogami przy realizacji ważnych zadań, których Ekipie Bidena na pewno nie brakuje.

Nowoczesny Liberalizm dawno przekroczył stadium pojedynczego Obywatela, teraz jego celem jest  Społeczeństwo Obywatelskie, zorganizowane w celu realizacji i obrony swoich ideałów. Takie społeczeństwo nie oczekuje bezwolnie, jak stado owiec na wszechmocną pomoc Państwa, tylko samodzielnie rozwiązuje swoje problemy.

Konkretnie udział mężczyzn w kobiecych drużynach oznacza zabranie im możności zarabiania poważnych premii za zwycięstwo, czego przykładem był ten troglodyta z RPA udający kobietę i wygrywający wszystkie zawody w biegach. Zarobił w ten sposób wielokrotnie więcej, niż mógłby przez całe życie, zajmując się jakimś zwyczajnym zawodem. W końcu pod naciskiem kobiet Międzynarodowa Federacja wyrzuciła go na zbity pysk. Oczywiste jest, że obecnie rzuci się cała zgraja oszustów, aby ładnie się dorobić na tym kretynizmie.  Bije to bezpośrednio w Feministki, które tyle już dotąd uzyskały w walce z Białymi Samcami,  a teraz będą w ewidentny sposób robione w konia ( ściślej w kobyłę :-)). Obiecuje to bardzo ciekawe rozgrywki wewnętrzne wśród fanatyków PP, które powinny zabawić widzów lepiej od gladiatorskich bojów.

Również problem z chłopakami w szkołach z buzującymi hormonami można rozwiązać na szereg sposobów bez pomocy państwa. Wystarczy choćby takich gagatków wystawić na powszechne pośmiewisko, same pannice mogą poprosić o ochronę swoich "rycerzy", także duże znaczenie mają organizacje Rodziców, jednym słowem, wystarczy się choć trochę zorganizować.

Wojsko, szczególnie w USA to jest jednak poważna sprawa, dosłownie życia i zdrowia, dlatego dodatkowe kłopoty naprawdę nie są mu potrzebne.   W końcu osoby z lękiem wysokości nie mogą być spadochroniarzami, a cierpiący na klaustrofobię pływać na OP, dlatego również dla transseksualistów zwyczajnie nie ma miejsca w szeregach realnie walczących żołnierzy. Jak znam życie i "wojo", dosyć szybko potrafią wytłumaczyć to "kolejnej płci".

Z tej samej narracji jest ostatnia decyzja władz szkolnych w Oregonie, praktycznie  wyrzucającym naukę matematyki ze szkół  pod kretyńskimi pretekstami. Oczywistym skutkiem jest inwalidztwo zawodowe Absolwentów tych szkół skutkujące wyrzuceniem za nawias jakiejkolwiek kariery społecznej. Mamy więc tu oczywisty test na dojrzałość dla rodziców oraz całego społeczeństwa. Oczywiście najbardziej poszkodowane będą  mniejszości, ci bogatsi zwyczajnie przeniosą się do prywatnych szkół,  ale w ten sposób droga upadku społeczeństwa, bezradnego wobec szalonych fanatyków otworzy się szeroko.

Uogólniając - każde społeczeństwo w drodze swojego rozwoju napotyka na coraz nowe problemy, wręcz zagrożenia, od rozwiązania  których zależy jego pomyślność. Jeżeli pozwoli sobie na zamianę w bezwolne stado, które jest niezdolne do oporu przed głupimi pomysłami jakiś zorganizowanych grup, oczekuje go kiepska przyszłość. Trzeba sobie zdawać sprawę, że również i tu obowiązuje darwinowska selekcja i upadek przegranych.  Społeczeństwom  Zachodu obecnie zagrażają dwa zjawiska - konkurencja Cesarstwa Chin, opartego na zupełnie innych podstawach oraz właśnie ofensywa oszalałego Lewactwa, tak osłabiającego Europę oraz Amerykę. Jeśli Zachód chce nadal być Hegemonem, musi je pokonać.

Na pociechę, nad społeczeństwami Zachodu nie stoi żadna Armia Czerwona, trzymająca nas w kretyńskim ustroju przez tyle dekad no i w swojej historii skutecznie pokonały tyle przeszkód, iż jednak z optymizmem patrzę w przyszłość.Lubię to! Skomentuj51 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka