Rozważania biblijne
WOLNOŚĆ I PRAWDA
6 obserwujących
95 notek
35k odsłon
1201 odsłon

Monitoring JHWH

Wykop Skomentuj

Ap4,6
6 Przed tronem - niby szklane morze5 podobne do kryształu…- BT


 Przypis twórców BT do powyższego wersetu;   Ap 4, 6 - "Morze" - symbol odległości Stwórcy od stworzenia.

Owo szklane  morze  w nomenklaturze matrixa 3 to nic innego jak ekran TV. Zbadałem tę kwestię konkretnie, więc nie mam najmniejszych wątpliwości. Morze jest konsekwencją OCZU , czyli kamer, o których mowa np. w wizji Ezechiela dotyczącej rydwanu Jahwe, czy też w Ap dotyczącej tej samej kwestii. Potwierdzeniem prawidłowego rozeznania słowa MORZE dla nomenklatury matrixa nr 3, jest ten oto werset, pochodzący ze Słowa naszego Ojca, wpleciony w apokaliptyczny narracyjny mix;


Ap21,1
1 I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową, bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma. – BT

Tu opisano nasz prawdziwy DOM , dom naszego Ojca. NOWA ZIEMIA, NOWE NIEBO , które istnieje od początku, a morza czyli ekranu TV tam nie ma, albowiem w domu naszego Ojca nikt z nas INWIGILOWANY nie będzie, ni nigdy nie był, i być nie musi.


Mała dygresja odnośnie BIBLII.

Musimy zdać sobie sprawę  że istnieją 3 Biblie a nie jedna. Pierwszą i jedynie prawdziwą Biblią jest SŁOWO naszego Ojca. Drugą Biblię napisał Jahwe - twórca matrixa nr2, którą to sklecił na motywach Słowa naszego Ojca, lecz jako Morderca i OSZUST , zawarł w swoim dziele wiele FAŁSZU, między innymi RELIGIE. Trzecią Biblię sklecił rząd światowy skrywający się za tetragramem JHWH, który upolował Jahwe. Biblia JHWH,  która powstała na kanwie słowa naszego Ojca, słowa Jahwe i słowa rządu światowego vel JHWH, czyli coś co stanowi MIX prawdy i  kłamstwa, nieprawości i dziadostwa, które to dzieło nazwano PISMEM ŚWIĘTYM, a którego to SZAJSU obecnie używamy, sądząc że stanowi toto biblijną prawdę.

Otóż przeprowadzone  badania nad współczesnym biblijnym tekstem jasno pokazują, że mamy do czynienia z MIXEM PRAWDY, KŁAMSTWA i NIEPRAWOŚCI, a biblijne rozważania na tych blogach wszystko potwierdzają co do joty, i  dodatkowo objawiają nam  rozmaite tajemnice, poukrywane w biblijnych zakamarkach owego PISMA ŚWIĘTEGO, które zgodnie z tym co rozeznaliśmy wcześniej w temacie ducha nieprawości, winno nazywać się PISMEM NIEPRAWOŚCI, albowiem święty = nieprawy, zgodnie z tym co pokazało nam Słowo naszego Ojca.

Potwierdzenie powyższych tez możemy także poświadczyć całym panteonem świętych rzymskich, których HISTORIA klasyfikuje jako ludzi nieprawości, którzy zamiast PRAWDZIE, służyli kościołowi rzymskiemu, za co zostali wyniesieni na ołtarze tegoż kościoła, który mówi o sobie że jest ŚWIĘTY, czyli zdaniem Słowa naszego Ojca, rzymski kościół jest kościołem NIEPRAWOŚCI, a wydarzenia ostatnich miesięcy w pełni wszystko potwierdzają, choćby dwa ostatnie POLSKIE filmy, w których ukazano dramaty polskich księży, tkwiących  w szponach imperium rzymskiego, na których to nieszczęśnikach  dokonuje się rzymskich nieprawości, zapodając im rozmaite PROGRAMY.


Biblijna   nowinka technologiczna ;


Iz11,8
8 Niemowlę igrać będzie na norze kobry, dziecko włoży swą rękę do kryjówki żmii  - BT

Słowo ŻMIJA w tym wersecie oznacza;

image


Sumator – cyfrowy układ kombinacyjny.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sumator_(uk%C5%82ad_logiczny)


A teraz kilka faktów o niebiosach matrixa nr3, czyli morzu vel ekranie tv;


image

Jak widzimy, ekran tv nad naszymi głowami zwany niebiosami matrixa nr3, to nie byle co. Na mieście gadają, że  nie przebije tego nawet współczesna wojskowa rakieta.


image


Z anglojęzycznej wersji przekładu, możemy dowiedzieć się zawsze więcej o danym biblijnym słowie.


PRAWDZIWE ŚWIATŁO podtrzymujące bytowanie  w matrixach  pochodzi od naszego Ojca, i jest tu zapodawane technologicznymi otworami, w kształcie tuneli;


lim•’ō•w•rōṯ — 1 Occurrence           למאורת           Rdz1,15  tunel    
mə•’ō•w•rê — 1 Occurrence             מאורי             Ez32,8   lśnienie   
H3975  מאורה   dziura na światłoPopatrzmy co Słowo pokazało nam  w notce Ordynator stwórca;


 <Skoro jaszczurka posiada kamery zwane oczami, to gdzie przekazywany jest obraz z tychże kamer? Nie ulega wątpliwości, że do - powiedzmy  komputera czy monitoringu będącego własnością Stwórcy.>


https://www.salon24.pl/u/marekpolandia/977354,ordynator-stworca


Po tym skromnym wprowadzeniu, opowiem  teraz państwu historię z wczoraj, licząc na to, że ów wprowadzenie przyczyni się do zrozumienia tego co powiem.


Kiedy pojechałem do moich znajomych odebrać żonę, która przyleciała do Polski wraz z żoną mojego znajomego, a który odebrał obie kobiety z lotniska, moja żona oświadczyła,  że ona będzie prowadzić auto. Zdziwiło mnie to , bowiem ostatnią rzeczą po męczącej podróży jest chęć prowadzenia auta,a poza tym NIGDY dotąd czegoś podobnego nie zaproponowała gdy wracała z zagranicy. Moja żona jeździ bardzo ostrożnie, bowiem jako nastolatka - autostopowiczka, uczestniczyła w wypadku, gdzie auto wpadło do jeziora, więc  trauma po tym zdarzeniu tkwi w niej do dziś.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale