JA
JA
BICO BICO
66
BLOG

POMNIK WIESZCZA DZIŚ!

BICO BICO Kultura Obserwuj notkę 0

21 czerwca

POMNIK "WIESZCZA DZIŚ!

Tak wygląda dziś pomnik, który dokładnie miesiąc temu został odsłonięty. W uroczystości oprócz przedstawicieli obu izb parlamentu uczestniczyli ministrowie kultury, sportu, oraz całkiem liczna grupa biznesmenów. W licznych okolicznościowych przemówieniach nie było dość zachwytów nad dokonaniami, których autorem był Feliks "Papa" Stamm. Jeden z mówców nazwał Feliksa Stamma wieszczem, który prostował polskie kręgosłupy. Najaktywniejszym uczestnikiem wydarzenia [wołali go jeleń czy może daniel], w każdym razie jakoś tak] chełpił się tym, że wypił z "Papą" wódeczkę a może to była wódka, co powoduje, że czuje się, że dostąpił zaszczytu wyjątkowego. Relacje z tej uroczystości telewizja Polsat emituje prawie tak często jak TVP "Sylwester w Zakopanem", czy "Sanatorium miłości". Pomnik w dniu odsłonięcia obsypany był kwiatami. Niestety, już po kilku zaledwie dniach pomnik stoi pusty. A może by tak wzorem krakowskich kwiaciarek, które od lat i przez cały rok dbają o to by pomnik Adama Mickiewicza na krakowskim rynku zawsze był w kwiatach, także kwiaciarki warszawskie zadbały o to by, pomnik Feliksa "Papy" Stamma nigdy nie stał pusty. 

BICO
O mnie BICO

Interesuję sie działalnością polskiego wymiaru sprawiedliwości, szczególnie władzą sądowniczą, a także orzecznictwem Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Kultura