28 obserwujących
299 notek
409k odsłon
  233   0

TO NAPRAWDĘ BYŁO HANIEBNE - BRAK ZGODY NA ŁAJDACTWO

Pani Janina Jankowska w programie "LOŻA PRASOWA" dzisiaj 14 maja w TVN24 porównała Jarosława Kaczyńskiego do Adolfa Hitlera, który kiedyś kazał zamordować antyfaszystów z białymi różami. Byłem zaskoczony tym graniczącym z idiotyzmem porównaniem, ale dla warsztatowego porządku podłubałem w internecie i znalazłem, XaViER, Czw, 2013-02-21 22:40 Antyfaszyzm [link]
 
70 lat temu na gilotynie w Monachium zginęło troje przeciwników Hitlera z organizacji Biała Róża. Hans i Sophie Scholl oraz ich kolega Christoph Probst drukowali od 1942 r. ulotki, w których nawoływali do oporu i potępiali zbrodnie na Żydach i Polakach.
 
„Niech żyje wolność” - to ostatnie słowa, wypowiedziane przez 24-letniego studenta medycyny Hansa Scholla na chwilę przed śmiercią na gilotynie w monachijskim więzieniu Stadelheim. Jego młodsza siostra Sophie została ścięta chwilę wcześniej.
 
Wygląda na to, że wyjątkowo obrzydliwa prowokacja "obywateli rp" rzeczywiście została profesjonalnie przygotowana przez łajdaków działających ze szczególnym natężeniem złej woli. Najprawdopodobniej pozbawieni sumienia łotrzykowie machający białymi różami w kontrdemonstracji 10 maja nawet nie domyślali się w jakiej paskudnej prowokacji uczestniczą, w jak parszywym zniesławieniu uczestniczą. 
 
Świadomie i niezwykłym wręcz ładunkiem złej woli użyta obelga musiała być przygotowana wcześniej zgodnie ze starannie przygotowanym scenariuszem. Pani red. Janina Jankowska wypowiedziała swoja kwestię bez zmrużenia oka, z zimną krwią i robiła wrażenie osoby, która z pełną świadomością wiedziała jaki ekstremalny ładunek nienawiści właśnie przekazuje.
 
TO NAPRAWDĘ BYŁO HANIEBNE, SZCZYT ŁAJDACKIEJ NIENAWIŚCI.
 

Kompromitacja Janiny Jankowskiej jest w tym kontekście zdarzeniem zupełnie bez znaczenia, w zestawieniu z łajdactwem prowokacji rzeczywiście godnej Adolfa Hitlera. Jesli Platforma Obywatelska takimi kartami prowadzi grę, kończy się moje miłosierdzie. Widzę Stanisława Huskowskiego z białą różą wpiętą w sejmową mównicę iiiii ...

michael [link] blogmedia24, niedziela 14 maja 2017 - 16:13

michael-abakus [link] niepoprawni, niedziela 14 maja 2017 - 18:43

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale