14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
494 odsłony

Szok; dzisiaj w porannym Programie, w TVP – info

Wykop Skomentuj7

- Michała Rachonia: "Jedziemy".

"Jestem historykiem", powiada poseł ZSL (jakoby PSL) P. Zgorzelski; "to Francja, Anglia, i USA, nas sprzedali Stalinowi".
Otóż; posłowi ZSL - "historykowi" radzę się nie przyznawać do wykształcenia i dyplomu z historii, skoro publicznie plecie, takie niehistoryczne bzdury!
Przypominam "historykowi" z ZSL, też to, że w Teheranie, Jałcie, i Poczdamie, udział brała tkz; "Wielka Trójka", tj: Anglia, USA, i Rosja, ale nie Francja – kolaborująca z Niemcami.
Teheran: 28.11 do 01.12.1943 r. przywódcy: Winston Churchill, Franklin Roosevelt, Józef Stalin.
Jałta: 04 do 11. 02.12. 1945 r. przywódcy: Winston Churchill, Franklin D. Roosevelt (zmarł 12.04.1945), i Józef Stalin.
Poczdam: 17.07 do 02.08.1945 r. przywódcy: Winston Churchill, Harry S. Truman, i Józef Stalin.
Zwróćcie uwagę na przywódców obecnych na poszczególnych spotkaniach dotyczących głównie zakończenia II W.Ś. i podziału Europy.
Dodam tylko, że zachód nie oddał Polski Stalinowi - wszak, m.in. Polska znalazła się wśród państw Europy: Wschodniej, Środkowej, i Południowej, którymi to państwami USA i Anglia - zapłacili Rosji Stalina za załatwienie Niemców w ich gnieździe ZŁA - Berlinie!
Zwróćcie też uwagę na to, że Rosjanom pozwolono z państw wyzwolonych przez Rosjan; zabrać wszystko to, co te państwa (jakoby wyzwolone przez Rosjan), miały wartościowego.
Ruski z tej możliwości ochoczo skorzystali, i zaraz po zakończeniu działań wojennych; rozpoczęli masowe grabieże wyzwolonych państw na linii; rzeka Łaba, m. Berlin, Wiedeń po Jugosławię i Turcję, w ramach tkz; zrekompensowania swoich poniesionych kosztów i strat w ludziach i sprzęcie.
Polskę też, jakoby bracia za Bugu, nie oszczędzili – mimo, że to Polska poniosła największe straty praktycznie we wszystkich dziedzinach życia, a mimo to Ruski wyżęli Polskę i Polaków, jak mokrą ścierę do sucha!
Zapomniał Józef Stalin i Rosjanie, że żołnierze LWP i polskie podziemie antyhitlerowskie, swoją krew przelewali obok jego zdziczałej czerwonej szarańczy – zarazy, jaka ogarnęła Polskę od 1944 po rok 1993, nie licząc zaborów!
USA i Anglia oszczędzając swoich żołnierzy, sprzęt, i wydatki na walkę z Hitlerem ponad połową państw Europy, zapłacili Rosji Stalina za dobicie Hitlera w jego gnieździe - czysta wojenna strategia i wyrachowana kalkulacja!
Słuchając dzisiaj polskich, jakoby historyków, politologów, socjologów, i polityków; polskich zdrajców Polski pod batutą PO-KO i PZPR - można odnieść wrażenie, że to Polacy winni dzisiaj służyć Rosji za ograbienie Polski (1944 - 1993) oraz Francji i Niemcom za obecne grabinie i zaśmiecanie Polski śmieciową żywnością, odpadami, i złomem (01.05.2004 - 2020 r., a może jeszcze dłużej) - jajcarze!

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale