14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
103 odsłony

Szef i koordynator służb Janusz Kamiński z PiS,

Wykop Skomentuj8

obroniony w Sejmie RP przez uczciwych posłów,
a domniemani przestępcy w Sejmie RP byli przeciw
lub wstrzymali się od głosowania!

Zobaczcie, jak ta banda dobrze zorganizowanych przestępców z PO (platformy oszustów), z ZSL, i Nowej Lewicy (PZPR + SLD), boi się Janusza Kamińskiego.
Polacy widzą, ile miliardów złotych rocznie dzięki Januszowi Kamińskiemu i CBA, zostaje odzyskane dla skarbu państwa i Polaków!
Z odzyskanych pieniędzy od przestępców, są finansowane wszystkie programy społeczne oferowane; polskim rodzinom, ludziom niepełnosprawnym, emerytom i rencistom, sferze budżetowej, itd.
Janusz Kamiński i CBA dla przestępców w togach, mafiozów wyłudzających WAT, mafii paliwowych, alkoholowych, lekowych, itd, samorządowych, z Sejmu RP, z Senatu RP, są takim przysłowiowym - BICZEM BOŻYM – LUDZKIEJ SPRAWIEDLIWOŚCI.
Przestępcy z samorządów kierowanych przez; wójtów, burmistrzów, prezydentów miast z PO-KO, ZSL, SLD (PZPR), z którymi też współpracują niektórzy sędziowie, prokuratorzy, a może też szefowie policji na samą myśl, o Januszu Kamińskim, CBA, i odpowiedzialności - tracą grunt pod nogami i widzą w swoich nocnych koszmarach groźną minę uczciwego sędziego, i kraty celi+!
To dlatego teraz jest ten perfidny atak; mediów ściekowego nurtu, byłych prezydentów RP (Wałęsę, Kwaśniewskiego, Komorowskiego), totalnej opozycji, tj; polskich zdrajców Polski, w Sejmie RP, i Senacie RP - na JK i CBA, dzięki którym dzisiaj w Polsce; politycy aferzyści-przestępcy, mafie, szefowie korporacji zachodnich państw UE i Rosji - mają coraz mniejsze lewe wpływy, a coraz więcej ich stoi przed sędziami, którzy jeszcze dzisiaj, tych przestępców za sute łapówki - chronią, ale i dla nich ten czas prosperity - brania łapówek, za ochronę przestępców ze ściśle określonych partii politycznych i korporacji, też się kończy!
A po wymianie prezesa Sądu Najwyższego i Rzecznika Praw Obywatelskich; całkiem się skończy, bo sędziowie w końcu zaczną odpowiadać za swoje czyny przestępcze i pośrednią działalność w zorganizowanych grupach przestępczych – mafiach!

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale