14 obserwujących
888 notek
327k odsłon
167 odsłon

To mi się w pale nie mieści mówi:

Wykop Skomentuj4

ZOMO-wiec do kolegi ZOMO-wca,
widząc pijącego obywatela PRL-u
w parku na ławeczce ze słoika bimber,
oczywiście w Stanie Wojennym (1981/83)!

Tak głupiej opozycji w Polsce, o ile dobrze pamiętam, to jeszcze nie mieliśmy, nawet w Polsce pod batutą władzy ludowej PZPR/ZSL.
Pierw;
polscy zdrajcy Polski pod batutą KO (koalicji oszustów) i Borysława - walczyli publicznie wraz z euro-dupkami,  mediami ściekowego nurtu, Senatem-Grodzki, byłymi prezydentami PRL-bis; z obecnym Rządem RP, Prezydentem RP, i panią Marszałek Sejmu RP, że wybory na urząd Prezydenta RP, odbędą się dn. 10.05.2020 roku.
Teraz;
polscy zdrajcy Polski pod batutą Borysława, a także trzej magowie polskiej sceny politycznej; donos, polmos, bigos, kandydaci na Urząd Prezydenta RP, Senat-Grodzki wraz z antypolskimi mediami ściekowego nurtu – walczą - strasząc Trybunałem Stanu: Premiera Rządu RP Mateusza Morawieckiego i posła Sasina, że nie będzie wyborów na Urząd Prezydenta RP, dn. 10.05.2020 roku – istne szaleństwo!
Jak myślicie rodacy?,
musimy być psychiatrami, by stwierdzić z całą odpowiedzialnością, że szefowie totalnej opozycji, magowie PRL-bis, część kandydatów na Urząd Prezydenta RP, euro-dupki, i dziennikarze z redaktorami antypolskich mediów ściekowego nurtu, to nie tylko idioci, ale też wariaci?!


Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale