14 obserwujących
870 notek
323k odsłony
78 odsłon

Wybory na Urząd Prezydenta RP 2020 – 2025!

Wykop Skomentuj1

 Polacy - prawdziwi patrioci - winni głosować w 100% za reelekcją Prezydenta RP Andrzeja Dudy już w I turze - uzasadniam to w bardzo dużym skrócie dlaczego!
Obecnie na arenie międzynarodowej trwa wojna handlowa pomiędzy USA i Chinami.
Trwa też nagonka na Polskę rządu niemieckiego (przy wsparciu lobbystów z Rosji) przez najwyższe urzędy UE, tj: Radę Europejską, Parlament Europejski, Komisję Europejską i Trybunał Stalinowski UE z Luksemburga, w którym zasiada też, ponoć Polak - sędzia Safian, który wspiera, ale na pewno nie Polskę, co było widać po orzeczeniu TSUE w sprawie Puszczy Białowieskiej i nie tylko.
Polska, wśród tych mocarstw, by nie występować z pozycji "pionka" w grze Niemiec, Rosji, Chin, i USA - musi mieć bardzo; mądrą, pomysłową, przedsiębiorczą, i zaradną władzę, która się zna na geopolityce, strategii, i służy Polsce i Polakom!
Mamy obecnie bardzo mądry Rząd RP pod batutą Premiera Mateusza Morawieckiego - więc, musimy też mieć mądrego Prezydenta RP, by Polska obroniła się przed atakiem: Niemców i Rosji, a także przed naporem Chin w kierunku zachodnich państw UE i ich wpływami na naszą; politykę, gospodarkę, i bezpieczeństwo.
To nie wszystko;
Rosja jest mocna militarnie, ale bardzo słaba gospodarczo - więc, dla USA czy Niemców przeciwko ekspansji potężnych gospodarczo i militarnie Chin, to żaden partner, ale Niemcy, jak chcą z Europy wykopać USA, to muszą się związać tak czy siak z Rosją.
Rosja, jak chce być jedynym suwerenem w Europie i na "Jedwabnym Szlaku" mieć jakieś znaczenie, to musi wejść w układ z Chinami przeciwko Niemcom i USA - więc, szykuje się już niedługo chryja i wielka kołomyja!
Jak wybierzecie - nie daj BÓG; jednego z tych nieudaczników z totalnej opozycji - kolaborantów z Rosją i Niemcami - zadymiarzy, próbujących teraz zniszczyć: Rząd RP pod batutą Premiera RP Mateusza Morawieckiego i Prezydenta RP Andrzeja Dudę, to pogrążycie Polskę w bagnie, jakiego w Polsce jeszcze nie widzieliście!
Swoim głupim, bezmyślnym wyborem - osiągniecie efekt taki, że wasze dzieci będą szukać dla siebie miejsca w zachodnich państwach UE, jako dobrze wykształcona tania siła robocza, i nic ponad, to!
Rozumiecie to bagno, w jakim utopicie siebie i swoje potomstwo złym wyborem?!
A to rodacy tylko część PRAWDY o tym, co Polsce, Polakom i całemu byłemu "Blokowi Wschodniemu" grozi od Niemców i Rosji, jak się nie zjednoczą, i to jak najszybciej w "TRÓJMORZU" pod batutą Polski i patronatem USA lub Chin!

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale