14 obserwujących
876 notek
324k odsłony
66 odsłon

Wybory na Urząd Prezydenta RP 2020 – 2025!

Wykop Skomentuj4

Pamiętajcie rodacy; stojąc przed wyborem Prezydenta RP 2020 - 2025 przy urnach 28.06.2020 r., że macie w obecnej Polsce najlepszy w świecie Rząd RP pod batutą Premiera Mateusza Morawieckiego.
Ten wspaniały obecnie Rząd RP, złożony z członków partii Zjednoczonej Prawicy pod batutą PiS i Prezesa Jarosława Kaczyńskiego – wspiera, nie mniej wspaniały: Prezydent RP Andrzej Duda podpisanymi Ustawami poprawiającymi dole polskich; firm, jej pracowników, pracowników sfery budżetowej, polskich rodzin, emerytów, rencistów - uwidoczniła to światowa pandemia; dzieło chińskich wirusologów, tkz; korona-wirus!
Na tle zachodnich państw UE, gdzie dopuszczono świadomie, by najwięcej ofiar było wśród ludzi po 60-e i seniorów: Polska była i jest dla nich: ATLANTYDĄ – WYSPĄ SZCZĘŚLIWOŚCI i szczęściarzy!
A to dlatego, że tak wiekowi ludzie mieszkają w Polsce, w której obecny Prezydent RP A. Duda i Rząd RP pod batutą Premiera M. Morawieckiego - zadbali o to,  by tych ludzi, jak najmniej odeszło z tego nędznego świata, na łono Abrahama!
Jak rozwalicie ten świetny polski tandem, dn. 28.06.2020 r. odsuwając Prezydenta RP Andrzeja Dudę od władzy w kwitnącej gospodarczo i bezpiecznej Polsce, to zrobicie sami sobie - ogromną krzywdę!
Zobaczcie, co się dzieje w Senacie RP 2019 – 2024 pod batutą koperciarza-aferzysty T. Grodzkiego z PO-KO, który jako marszałek Senatu - szantażuje obecną władzę, szkodząc tym: Polsce na arenie międzynarodowej i stwarzając też, ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego!
Po wyborze na Urząd Prezydenta RP 2020 - 2025, np; kłamcę i nieudacznika warszawskiego R. Trzaskowskiego - wrócicie rodacy do śmietników po jadło i odzież, już w drugim roku jego I- kadencji, ponieważ będzie blokował wszystkie Ustawy uchwalone przez większość sejmową Z.P.!
A w okresie zimowym; wrócicie do miejskich kanałów grzewczych – hoteli życiowych głupców, jak to mieliście zapewnione w latach 2007 – 2015, za koalicji aferzystów i wandali PO/ZSL pod batutą Donalda Tuska i Ewy Kopacz!
Dobrze się zastanówcie, nim oddacie swój cenny głos na jakiegoś; lawiranta, nieudacznika – kłamcę folksdojcza, czy kłamcę rusofila; szmalcownika, który pozbawi Polskę suwerenności, prawa do samostanowienia, do rozwoju gospodarczego, i bezpieczeństwa.
A wykształconych Polaków, pozbawi; miejsc pracy, środków do życia, i robienia swoich karier w Polsce, a nie na polach niemieckich rolników przy zbieraniu; truskawek, szparagów, mirabelek, czy przy podcieraniu dup, niemieckim seniorom - kariera, jak cholera!
Dn. 28.06.2020 r.
- wybierzcie Polskę reprezentowaną przez Zjednoczoną Prawicę i Prezydenta RP Andrzeja Dudę: Polskę prawicową, kultywującą wartości chrześcijańskie, patriotyczne, która chroni; polskie firmy, polskie rodziny, wasze dzieci, i ich przyszłość
- lub,
wybierzcie Polskę zarządzaną przez, polskich zdrajców Polski; liberałów, komuchów, lewków - zdemoralizowaną, zdegenerowaną - deprawującą już od przedszkoli po uczelnie wyższe - wasze własne dzieci, niszcząc ich; ciało, psychikę, i ich przyszłość w Polsce!
Wybierajcie to, czego pragniecie dla siebie i swoich dzieci najbardziej
- DOBRO, tj; obecnego Prezydent RP Andrzej Duda
albo
- ZŁO, tj; kłamcę i lawiranta: Trzaskowskiego, Hołownię, Kosiniak-Kamysz, itd!!!
Poza tym: Prezydent RP Andrzej Duda był w USA
- 12 razy w tym 3 razy, w Białym Domu.
- 7 razy w Niemczech
- 5 razy na Węgrzech i w Słowacji
- 4 razy na Ukrainie
- 3 razy we Francji, Gruzji, Belgii, UE, NATO, Szwajcarii, Watykanie, Włoszech, Bułgarii, Rumunii
- 1 raz w 25-u innych państwach UE i świata,
który z polskich prezydentów tak; godnie reprezentował Polskę, Polonię i dla dobra: Polski, Polaków, i Polonii – pracował, na arenie międzynarodowej?!


Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale