15 obserwujących
945 notek
340k odsłon
  248   0

I znowu kole w oczy: 500+; 300+; "ja się o te pieniądze nie prosiłam/em"

Takie głupie gadki słychać od wyborców: PO-KO Borysława i nie tylko, którzy mają chyba piniędzy w bród i problem z inwestycją Rządu RP i Prezydenta RP w ich dzieci.
Rząd RP Zjednoczonej Prawicy pod batutą Premiera Mateusza Morawieckiego, i Prezydent RP Andrzej Duda, te pieniądze dali wszystkim rodzicom, matkom samotnie wychowującym dzieci, i ojcom wychowującym samotnie dzieci, bo wszyscy oni płacą podatki - zero dyskryminacji ze względu na zarobki kogokolwiek.
A bogaci, którym te pieniądze nie są potrzebne, to niech te pieniądze przekażą; szpitalom, ośrodkom rehabilitacyjnym - zajmującym się dziećmi po udarze, skrzywdzonymi przez pijanych kierowców, czy przez rodziców sadystów, a także przez zwyrodniałych zboczeńców!
Lojalność, to cecha człowieka rozsądnego, myślącego – bierzesz?, to podziękuj dawcy i szanuj jego mądrą redystrybucję środków, które pozostały do jego dyspozycji i on uważa, że zainwestowanie tych środków w polskie dzieci, przyniesie stukrotny plon, a może tysiąc razy po stokroć!
Ktoś, kto mówi, że Rząd RP pod batutą Mateusza Morawieckiego i Prezydent RP Andrzej Duda stosują rozdawnictwo, to jest kompletnym idiotą, bo polskie dzieci, to przyszłość mądrego z wyobraźnią społeczeństwa i jego władzy, tj; w tym wypadku Rządu RP, i Prezydenta RP.
Ograniczenie narodzin dzieci w wyniku ubóstwa rodziców - zniszczy przyszłość Polski i ograniczy wypłaty emerytom, itd., bo jak nie jest zachowana zmiana pokoleniowa, to nie ma też kapitału ludzkiego i materialnego – więc, nie ma też pieniędzy w budżecie państwa na emerytury, renty i całą sferę budżetową – pojęli?, mam nadzieję, że tak!

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo