14 obserwujących
875 notek
324k odsłony
49 odsłon

Za dwa dni idziemy wybrać mądrego Polaka,

Wykop Skomentuj2

najlepszego kandydata, na Urząd PRP 2020/25!

Głosując na;
lawiranta, lesera, nieudacznika, kłamcę Rafała Trzaskowskiego; wybieracie na swoje nieszczęście i waszych dzieci, wnuków - pechowca, który zniszczy polską gospodarkę, budżet państwa, bezpieczeństwo Polski!
A tym samym; zniszczy was i wasze rodziny - tak, jak obecnie niszczy nieudacznik R. Trzaskowski ze swoimi nieudacznikami z PO-KO/KO Budki, m. Warszawę wysokimi podwyżkami za wywóz śmieci, za korzystanie z parkingów, wodę, prąd, czynsze, przedszkola, itd.!
A które to podwyżki, są narzucane Warszawiakom przez komunalne firmy niemieckie i francuskie, o zgrozo!
Prawda jest taka, że Rafał Trzaskowski opróżnia budżet m. Warszawy z pomocą niemieckich i francuskich firm, a także sponsorowania milionami złotych szkoleń komunistycznych bojówek z logo "antifa", organizacji prowadzonych przez byłą agentkę SB – domniemaną morderczynię księdza,  jak i organizację LGBT, której członkowie mają w przedszkolach i szkołach m. Warszawy, a później też całej Polski - niszczyć psychikę dzieci niepełnoletnich przez; masturbację, i inne zabawy erotyczno-perwersyjne, prowadzone przez wszelkiej maści zboczeńców ze wsparciem dyrektorów szkół i na podstawie wytycznych WHO - światowej organizacji marksistowskich zboczeńców, łamiąc tym zapisy KONSTYTUCJI III RP: ROZDZIAŁ II, ART. 48 (Dz. U. z r. 1997, nr 78, poz. 483)!
Obecnie nie omijają Warszawy kataklizmy, m.in. potop w Warszawie, wypadki autobusów miejskich ze skutkami śmiertelnymi, a nadzorowanymi przez firmy niemieckie i kierowanymi przez smakoszy narkotyków; ciągłe awarie oczyszczalni ścieków: "Czajka" (wybudowanej za kilka miliardów złotych w ciągu 15 lat), która zatruwa Wisłę, miasta, i gospodarstwa rolników leżące wzdłuż Wisły, aż po wody M. Bałtyckiego; najazdy Warszawy przez komunistyczne bojówki "antifa" i bicie każdego, kto tylko im się nawinie pod nogę, czy pięść, itp.; itd.!
Jak się wybrało na prezydenta m. Warszawy homo-niewiadomo R. Trzaskowskiego z PO-KO - pechowca, to się ma i będzie miało cały czas pecha i podwyżki!
- Rodacy; dobrze się zastanówcie, nim zagłosujecie przy urnach w lokalach wyborczych nad tym;
jaką Polskę chcecie mieć, i czyją ta Polska ma być?!
Chcecie mieć  Polskę pod batutą PO-KO/KO, Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i lawiranta, lesera, kłamcy, i pechowca Rafała Trzaskowskiego z PO-KO/KO Borysława Budki - Polskę opanowaną przez islamistów, i korporacje; niemieckie, francuskie, holenderskie, szwedzkie, itd.? Polskę Donalda Tuska i Ewy Kopacz z lat 2007 - 2015, bez własnych; banków, spółek skarbu państwa, z wykończonym rolnictwem, stoczniami, cukrowniami, kopalniami, bez polskiego kapitału i z pustym budżetem państwa na łasce Niemców i Rosji?!
A, przez który to pusty budżet państwa – kłamca i pechowiec Rafał Trzaskowski z PO-KO/KO Budki, pozbawią was: 500+, 300+, 13 i 14 - emerytury, mieszkań+, i przyszłości waszych dzieci i wnuków w Polsce - naprawdę tego chcecie; pracownicy sfery budżetowej, zakładów pracy, robotnicy - kolejarze, stoczniowcy, hutnicy i górnicy, absolwenci uczelni, rodzice, etc., emeryci i seniorzy?!
Głosując za reelekcją najlepszego Prezydenta Polski Andrzeja Dudy od 1989 roku – wybierasz;
bezpieczny budżet państwa, byt spółek skarbu państwa, polskich banków, rolnictwa, bezpieczeństwo Polski, spokój w Polsce, harmonię, ład, porządek, a tym samym - kwitnący rozwój Polski!
Wybierasz też Polskę;
zasobną, bogatą, szczęśliwych dzieci i wnuków - Polskę przyszłości dla naszych dzieci i wnuków!
To po to idziemy do wyborów, i po to głosujemy wszyscy, na obecnego Prezydenta RP Andrzeja Dudę!

Dla zrozumienia wyboru PAD – nim, doprowadzicie swoim nieprzemyślanym wyborem; kłamcę, pechowca R. Trzaskowskiego, a tym samym Polskę, siebie, swoje dzieci  i wnuki, do tragedii:
"Z dawna Polski Tyś Królową, Maryjo!
Ty za nami przemów słowo, Maryjo!
Refreny:
Ociemniałym podaj rękę,
Niewytrwałym skracaj mękę,
Twe Królestwo weź w porękę, Maryjo!

Miej w opiece naród cały,
Który żyje dla Twej chwały,
Niech rozwija się wspaniały, Maryjo!"

Hmm; może ten fragment pieśni Maryjnej, pozwoli wam podjąć - najwłaściwszą decyzję, dn. 12.07.2020 roku!
I pamiętajcie rodacy, głosujemy:
KU CHWALE OJCZYZNY-POLSKI,
a nie ku chwale:
IV Rzeszy Niemieckiej i Rosji!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale