14 obserwujących
876 notek
324k odsłony
72 odsłony

PE, KE i Trybunał Stalinowski UE, to dyktatorzy i tyrani!

Wykop Skomentuj

Jak zapewne już zauważyliście:
Parlament Europejski i Komisja Europejska pod płaszczykiem demokracji i jakichś bliżej niesprecyzowanych wartości UE, stosuje; dyktaturę, zastraszanie, i tyranię!
Komisarze KE, a także marksistowsko-leninowskie wsparte liberałami euro-dupki z PE, grożą: Polsce i Węgrom pozbawieniem ich państw "Funduszu Odbudowy", który to fundusz Premier Rządu RP Mateusz Morawiecki wywalczył dla Polski i Polaków na lata 2021 – 2027, w wysokości około 750 mld euro, a który to fundusz próbują zablokować polscy zdrajcy Polski z PO-KO, SLD (PZPR i WIOSNA), PSL (ZSL-Kukiz)!
Marksistowsko-leninowscy komisarze z Komisji Europejskiej, stosują coraz śmielej podwójne standardy w stosunku do państw Europy Środkowej i Wschodniej – byłych demoludów, i państw tkz; EWG, jak: Niemcy, Francja, Holandia, Hiszpania, Austria, itd.!
Grożenie przez Komisarzy Ludowych z Komisji Europejskiej demokratycznie wybranym rządom, m.in.: Polski i Węgier, jest jawnym tyranizowaniem i wymuszaniem pewnych zachowań – zachowań, niezgodnych w europejską cywilizacją i wartościami chrześcijańskimi - więc, należy sobie zadać pytanie!
Czym jest Parlament Europejski, Komisja Europejska, i Trybunał Stalinowski UE, jakie oni pełnią rolę w stosunku do niektórych państw UE, i komu oni tak naprawdę służą?, bo w tym wypadku na pewno, nie wszystkim państwom UE!
Polacy - wyborcy, którym zależy na suwerennej Polsce, jej silnej gospodarce i bezpieczeństwie Polski - winni się bardzo mocno zastanowić;
kogo wybierają do PE i KE, bo wybrane obecnie antypolskie szumowiny, jak sami widzicie; uderzają w Polskę, w Polską gospodarkę, w Polski system prawny, w Polskie Strategiczne budowy zapewniające bezpieczeństwo Polsce i Polakom – jednym krótkim zdaniem: W Polską Rację Stanu ...!
Tak się zastanawiam – czy;
Polacy w UE, chcą pełnić rolę lokai Niemiec i Francji współpracujących z Rosją przeciwko Polsce, czy chcą mieć Polskę suwerenną dla siebie i swojego potomstwa; silną, zasobną, bogatą, i bezpieczną?!
Polskę, gdzie ich potomstwo będzie realizować swoje marzenia?, czy Polskę taniej siły roboczej z dobrze wykształconymi lokajami do wynajęcia – mieszkającymi, na wysypiskach śmieci przywożonych do Polski z zachodnich państw UE, i żrących ich tanie żarcie z GMO, które powoduje w genotypie ich dzieci - potworne w skutkach mutacje?!
W Polsce po roku 1989, rodzi się coraz więcej dzieci upośledzonych; umysłowo i fizycznie; kiedyś takich agresywnych mutacji nie było!
A to dlatego, że kiedyś nie było taniego żarcia z GMO, które dzisiaj fundują swoim pociechom ich rodzice, by więcej forsy przeznaczyć; na samochód, komfort swojego życia, podróże, itp., kosztem zdrowia swoich pociech - czy wy tego nie widzicie?, nie rozumiecie?, to kim wy, czy czym wy - jesteście?!
Jak, jakaś Polka, jakiś Polak - wyborca myśli, że Niemcom, Francji i Rosji zależy na Polsce, na polskich zdrajcach Polski, jako ich lokajach, to jest wybitną debilką, wybitnym debilem!
Przyswójcie sobie historię granic Polski i wkład w to rządów: Anglii, Francji, Włoch i Rosji, w części też USA przed i po I - W.Ś. oraz w trakcie II - W.Ś. i zdradzie Powstańców Warszawy oraz Polski i Polaków w Jałcie, przez: Anglię i USA na rzecz Rosji i sadysty J. Stalina – może, to wam poruszy wasze mózgi i odzyskacie zdolność rozumowania oraz wyborów służących Polsce, a nie wrogom Polski!
Dzisiaj Niemcy i Rosja maszczą się na Polsce, próbując zablokować wraz z polskim zdrajcom Polski pod batutą Donalda Tuska przewodniczącego EPL( Europejskiej Partii Lumpów), w skład której wchodzą też zdradzieckie świnie/euro-dupki z PO-KO, PSL (ZSL), SLD (PZPR), przekop Mierzei Wiślanej za zablokowanie dzięki Polsce przez Prezydenta USA Donalda Trumpa - Nord Stream 2, który to rurociąg dla Polski był i jest bardzo niebezpiecznym ze względów strategicznych i gospodarczych!
BOŻE chroń Polskę i polskich patriotów – wiernych TOBIE!

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale