14 obserwujących
876 notek
324k odsłony
54 odsłony

Godzina: "W", czas 17:00 ...

Wykop Skomentuj1

Ta godzina ma wam przypomnieć, o zdradzie Powstańców Warszawy przez Anglię i Rosję, którzy doprowadzili do  powstania w Warszawie, a później pozwolili Niemcom wymordować 200 tys. Warszawiaków i około 30 tys. Powstańców Warszawy - nie licząc tych powstańców i cywili wraz z ich dziećmi, których Niemcy wymordowali później w niemieckich obozach masowej zagłady, na terenie: Polski, Niemiec, Austrii.
W tyle za Niemcami w mordowaniu Powstańców Warszawy i ich całych rodzin, nie pozostała też Rosja J. Stalina, to jej specjalne oddziały: NKWD i SMIERSZ, wyłapywały żołnierzy AK, sanitariuszki, całe ich rodziny, i wywoziły ich do Rosji; oficerów na Łubiankę, a pozostałych do łagrów, kopalń, i na stepy Kazachstanu – gdzie wymierali tysiącami; z wycieńczenia, zimna, i głodu!
A pomagali NKWD i SMIERSZ w mordowaniu patriotów polskich z AK, ZWZ, itd., polscy zdrajcy Polski - komuniści, ze ZPP, PPR/PZPR i ich bezpieka: KBW, Informacja Wojskowa, UB i ORMO - największe sadystyczne zbiry, jakich mógł stworzyć na ziemi, tylko Szatan; parując czarcie demony, tj; komunistów z czarownicami-komunistkami – światową, bezbożną i bez sumienia, zarazą!

CZEŚĆ I CHWAŁA POWSTAŃCOM WARSZAWY,
a TAKŻE CYWILNEJ LUDNOŚCI WARSZAWY,
I ICH BOHATERSKIM DZIECIOM – WIECZNA IM PAMIĘĆ!

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura