14 obserwujących
939 notek
339k odsłon
  177   2

Niemka Ursula von der Leyen - przewodnicząca dzisiaj:

Komisji Europejskiej - agendy rządu niemieckiego i Bundestagu!

Ursula von der Leyen tak, jak była premier rządu RP/nieudacznica Ewa Kopacz - ukończyła studia medyczne, a później się doktoryzowała.
Praca doktorska Ursuli von der Leyen ponoć była plagiatem - uchylono co prawda ten zarzut wobec niej, ale jak to mówią mądrzy ludzie; "nie ma dymu bez ognia".
I taka niemiecka lekarka Ursula von der Leyen, jako minister obrony narodowej Niemiec rozwaliła kompletne armię niemiecką, a dzisiaj rozwala UE i publicznie wypowiada się na temat KONSTYTUCJI RP (której nie zna), o samorządności w UE i bliżej mi nie znanych wartościach UE - kiedy to Komisja Europejska pod jej przywództwem wspólnie z Trybunałem Stalinowskim UE łamią zapisy Traktatów UE, o zgrozo!
Niemcy pierw chcą Polskę pozbawić KONSTYTUCJI/USTAWY ZASADNICZEJ, później zlikwidują nam "Narodowy Bak Polski", "Radę Polityki Pieniężnej" i w końcu pozbawią Polaków waluty narodowej – ZŁOTÓWKI i złota z "Narodowego Banku Polskiego".
A wówczas?, jesteśmy w łapach przestępców politycznych z KE i TSUE, rządu niemieckiego i panów kołchozu europejskiego - Niemców!
Tego Polacy chcecie?, chcecie mieć nad sobą w Polsce niemiecki bat i niemieckiego pana, jak Grecy i Czechy?!

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale