15 obserwujących
977 notek
349k odsłon
  213   4

To mnie ciut przeraża, a was nie?!

Czy Rząd IV RP pod batutą Mateusza Morawieckiego i Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego musi na kolanach przed Komisją Europejską i Niemką Ursulą von der Leyen klęczeć i błagać przed całym zdegenerowanym światem, o należy Polsce fundusz "KPO" metodą: coś, za coś?!
Nie może Rząd IV RP pozyskać potrzebnych Polsce funduszy na odbudowę polskiej gospodarki z innych światowych źródeł na podobnych warunkach, co fundusz "KPO"?!
Wstyd mi, jak widzę, kiedy Premier Rządu IV RP Mateusz Morawiecki; płaszczy się przed Niemką Ursulą von der Leyen, a wręcz błaga z pozycji kolan Ursulę von der Leyen, o należne Polsce fundusze metodą; kupczenia i sprzedaży Niemcom polskiej suwerenności!
To mi przypomina 3 - Rozbiór Polski; kiedy to król S.A. Poniatowski i "Targowica", sprzedali większość Polski wraz z KONSYTUACJĄ 3-Maja Niemce; carycy Rosji Katarzynie II – nimfomance, za utrzymanie króla S.A. Poniatowskiego, jego dworu i zdradzieckich; senatorów, magnatów, szlachciurów i hierarchów polskiego kk.!
Niedługo Niemcy przez Komisję Europejską i Trybunał Stalinowski UE - zażądają sobie, unieważnienia KONSTYTUCJI RP, jak Niemka caryca Rosji Katarzyna II – nigdy niezaspokojona seksualnie nimfomanka!
Rzygać mi się chce, jak widzę dzisiaj; analogię zachowań Rządu IV RP pod batutą PiS i MM do okresu: 3-Rozbioru Polski, tj; króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, zdradzieckich senatorów, zdrajców z Konfederacji Targowickiej i późniejsze makabryczne skutki dla Polski i Polaków na setki lat!
Tego dzisiaj Polacy/wyborcy Zjednoczonej Prawicy żądają od Rządu IV RP, Premiera Rządu IV RP Mateusza Morawieckiego i Prezydenta IV RP Andrzeja Dudy?!
Prezydencie IV RP AD; Premierze Rządu IV RP MM, Prezesie PiS JK; zastanówcie się dobrze do czego obecnie zmierzacie; nie wolno wam jest za żadne pieniądze, czy nawet złoto - sprzedawać suwerenności Polski i naszego prawa do samostanowienia za należny Polsce fundusz "KPO", który z was zrobi polskich zdrajców Polski, jak; ze Stanisława Augusta Poniatowskiego, Konfederacji Targowickiej czy dzisiaj z namiestnika Niemiec führera PO/KO Donalda Tuska i jego wandali, którzy niszczyli Polskę już od roku 1989 po rok 2015 z pominięciem lat nadziei dla: Polski, Polaków i polskich rodzin wielodzietnych: 1991 – 1992 (rząd RP pod kierownictwem Premiera Jana Olszewskiego) i 2005-2007 (rząd RP pod kierownictwem Premiera Jarosława Kaczyńskiego)!
BOŻE CHROŃ POLSKĘ I NARÓD POLSKI przed SPRZEDAWCZYKAMI SUWERENNOŚCI RP i PRAWA do SAMOSTANOWIENIA, którzy chcą za EURO zmienić POLAKÓW we współczesnych NIEWOLNIKÓW, a Niemców w panów kolonizatorów IV RP!

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale