
Światowej klasy ekspert pan dr Wacław Berczyński stanowczo wykluczył, że przy spadaniu Tu-154M z prędkością 270 km/h z wysokości 20 m nie mógł się rozpaść na tysiące kawałków po zderzeniu z brzozą. Nie wiem czy sobie państwo przypominacie czytając moje poprzednie wpisy, że to samo twierdziłem tuż, po katastrofie Smoleńskiej, że przyczyną tragedii nie mogła być bezpośrednio brzoza.
Konstruktor Boeinga pan dr Wacław Berczyński opisuje, że samoloty konstruuje się tak, by przy utracie pewnych elementów, samolot nie tracił stabilności; warto to wziąć pod uwagę, kiedy czytacie Raport Komisji MAK i Polskiej Komisji Millera, czynników rządowych: Rosji i Polski, które swoje dupcie kryją, co jest dla mnie niezrozumiałe, bo zginęło dwóch Prezydentów Polskich i notable Polskiej polityki i wojska. Zastanawia mnie; dlaczego rząd Polski nie chce poznać prawdy o Tragedii Smoleńskiej(zakładam hipotetycznie, że ją zna bardzo dobrze); rozumiem czasy komuny i tchórzostwo naszych wodzów z PPR i PZPR przed Stalinem; Chruszczowem; Breżniewem, bo wówczas byliśmy uzależnieni od RWPG i Układu Warszawskiego, a raczej Układu Moskiewskiego, bo to tam zapadały najważniejsze decyzje gospodarcze i wojskowe. A jak wiecie sekretarze ZSRR się nie pieścili z kolegami czyli pierwszymi sekretarzami krajów uzależnionych od ZSRR, jak narkoman od marychy, hery, koki czy ecstasy!
Buźka zawsze była na powitanie i pieszczotki tuż przy samolocie na czerwonym dywanie, oficjalnie przed kamerami i widzami, którzy witali wielkiego brata, ale w pokojach KC. I - sekretarzy już tak miło nie było - morda w kubeł i na kolana, bo Breżniew czy Andropow - mówi!
Myślałem, że rząd Polski już nie ulega Kremlowi, że nie trzęsiemy się przed Kremlem, jak za dawnych komunistycznych lat, a jednak?, i to jest dla mnie, jako Polaka patrioty - żenujące, jesteśmy krajem demokratycznym oficjalnie, przed kamerami, ale po spotkaniu z Putinem - już nie!
Osobiście jestem optymistą i wiem, że prawda o Tragedii Smoleńskiej wcześniej czy później wyjdzie na jaw, jak ta, o Katyniu i innych historycznie wstydliwych masowych mordach Polaków na wschodzie, które nasze socjalistyczne rządy tuszowały przy czynnym udziale naszych służb specjalnych; SB i ZSRR KGB, na zlecenie wodzów Kraju Rad, a wówczas biada tym, co teraz manipulują prawdą i całym społeczeństwem Polskim oraz międzynarodowym – świat, też chce ujrzeć prawdę o Tragedii Smoleńskiej i ją ujrzy!

Inne tematy w dziale Polityka