14 obserwujących
875 notek
324k odsłony
335 odsłon

Hmm; nie chce mi się wierzyć, że można być, aż tak głupim;

Wykop Skomentuj7

może ktoś tu, tym nieukom, nieudacznikom z PO (platformy oszustów) drącym swoje mordy przed kamerami TV o ryżu, mirabelkach, i szczawiu na korytarzach Sejmu IV RP - wyjaśni, że ceny na stoiskach miejskich rynków, nie są sprawą Rządu Polski pod batutą PiS, tylko wolnego rynku, który obowiązuje w całej UE!
Poza tym;
ceny towarów i produktów rolniczych oferowanych przez rolników lub pośredników na bazarach w całej Polsce, są uzależnione od pogody i ilości zbiorów w ubiegłym lub bieżącym roku (np.; jabłka, ziemniaki, marchewka, pietruszka, buraczki, itd.).
Ziemniaki wczesne i nowalijki; od zawsze są droższe na początku sezonu, tj; przed ich wysypem – później, ich ceny się normalizują, o tym wie każdy myślący mieszczuch, prócz tych kretynek/posłanek z PO (platformy oszustów) i KO (klubu opóźnionych).
Kupujemy zawsze;
towary i produkty/przetwory rolne od rolników i nie widzę, byśmy w tym roku dużo więcej płacili za towary i produkty rolne, jak w roku ubiegłym w tym samym czasie, tj; w czerwcu.
Te kłamczuchy z PO (platformy oszustów) i KO (klubu opóźnionych) brutalnie manipulują polskim społeczeństwem przez media, by wywołać u nich chaos psychiczny - zresztą; notoryczne kłamstwa koalicji PO-KO pod batutą Grzegorza Schetyny, są ich stylem walki z PiS, o władzę w Polsce, by dalej Polskę i polskie społeczeństwo rujnować pod potrzeby korporacji niemieckich, jak i rosyjskich spółek ropy i gazu, o zgrozo!
Bardzo jestem ciekawy, jak długo jeszcze Polki, Polacy, i ich potomstwo w wieku wyborczym - będą głosować na tych notorycznych kłamców i polityczno-gospodarczych nieudaczników z koalicji PO-KO pod batutą Grzegorza Schetyny, ZSL Kosiniaka-Kamysz, a nie na Program dla Polski i Polaków Zjednoczonej Prawicy pod batutą PiS i Jarosława Kaczyńskiego, którzy polskie rodziny w ciągu lat 2015 - 2019, wyciągnęli z olbrzymiego ubóstwa i nędzy!
A ich dzieciom dali pierwszy raz możliwość spełnienia swoich marzeń po otrzymaniu: 500+, 300+, czy mieszkania+!
Czas najwyższy, by wszyscy Polacy - wyborcy, do głosowania jesienią - 2019 roku użyli swojego rozumu, a nie swojej głupoty, tj; zawiści i nienawiści w stosunku do PiS!
Chyba rodacy nie chcecie ponownie niszczyć Polski z antypolskimi; aferzystami, notorycznymi kłamcami, i nieudacznikami pod batutą koalicji PO-KO, ZSL, SLD (PZPR) i Grzegorza Schetyny?!
Na pewno nie zbudujecie Polski z koalicją: PO-KO, ZSL, i SLD (PZPR) - niszczycielami, a wręcz wandalami, jedynie co z nimi zrobicie, to swoje wykształcone dzieci poślecie na wygnanie do Niemiec, Holandii, Belgii, itd!

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka