13 obserwujących
823 notki
310k odsłon
91 odsłon

Warto pomyśleć, by to zrozumieć!

Wykop Skomentuj

Polscy politycy ze Zjednoczonej Prawicy oraz Polki i Polacy; im szybciej zrozumieją, że obecna marksistowska i nie tylko UE, już nigdy nie wróci do korzeni wartości chrześcijańskich, tym lepiej dla Polski, Polek i Polaków oraz naszego potomstwa!
W obecnych państwach zachodniej UE, jedynymi katolikami czynnie uczestniczącymi w niedzielnych i nie tylko mszach, są Polki i Polacy nierzadko ze swoim potomstwem.
Odwoływać się dzisiaj do słów: JP-II, że Francja jest najstarszą córą kk., jest co najmniej błazenadą, ponieważ Francja była i jest, ale najstarszą córą lekkich obyczajów, a nie córą - katoliczką kultywującą wartości chrześcijańskie!
Kościół, papieże i jego hierarchia zawsze był wykorzystywany do prywatnych celów; królów, arystokracji, szlachty Francji, jednak to nie ma nic wspólnego z wiarą w BOGA przez: Francuzów, Hiszpanów, Germanów - Niemców, ani też Anglików!
Dzisiaj społeczeństwa zachodniej UE wracają do religii i rytuałów pogańskich, nie wierzą w BOGA, ale wieżą w czerwone; sznureczki, wstążeczki na przegubach dłoni, czerwone majteczki na szczęście, itd.
Zauważcie, że najwięcej: hierarchów kk, księży, zakonników i zakonnic zamordowano w Anglii za Henryka VIII i nie tylko, we Francji podczas rewolucji i nie tylko, we Włoszech i Hiszpanii w okresie rodzącego się faszyzmu, w Rosji w trakcie i po rewolucji; przez rozwścieczone czerwone hordy bolszewików W.I. Lenina, J. Stalina NKWD i komisarzy ludowych.
Dzisiaj głównie w Zachodnich i Północnych państwach UE, ale też w państwach Europy Środkowej i Południowej powraca się do libertarianizmu, zwolenników leseferyzmu, marksizmu, itd., co im pozwala na zaprzeczanie istnienia: BOGA, czyli czystej MIŁOŚCI, DOBRA i ZŁA oraz wyśmiewanie ludzi wierzących!
A to im za parawanem demokracji pozwala też niszczyć; praworządność, państwowość, patriotyzm, moralność, estetykę, rodzinę, by w końcu zejść na dno ziemskiego PIEKŁA!
Proces moralnego rozkładu człowieczeństwa na ziemi, już dawno się zaczął i potrwa może jeszcze: 5 góra 10 lat, nim ta cała zgnilizna zacznie płonąć w odmętach wojennej pożogi, a bagno, które dzisiaj od nieczystości się przelewa – wysychać!

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale