14 obserwujących
843 notki
316k odsłon
90 odsłon

Marszałek Sejmu IV RP: Marek Kuchciński

Wykop Skomentuj2

- człowiek honoru i polski patriota podaje się
do dymisji przez polskich wrogów Polski, szok!
Brawo anty-Polacy głosujący na aferzystów,
malwersantów, i złodziei z PO-KO pod batutą
Grzegorza Schetyny, brawo!

Zachowujecie się wrogo do Marszałka Sejmu i IV RP Marka Kuchcińskiego, jakbyście nie byli Polakami, tylko wrogami Polski!
Tak lubicie swoje mordy drzeć pod dyktando wrogów Polski?, tj: PO-KO, GW, Newsweek Polska, Onet, WP, i niemieckich wrogich Polsce mediów, siejących wrogą Polsce i Polakom propagandę na terenie Polski, a za które wy - nieuki, płacicie i hańbicie tym wraz z antypolskimi dziennikarzami – szmalcownikami: Polskę i naród Polski przed całym światem, o zgrozo!
Donald Tusk latał, nie tylko do Gdańska przez ponad 6 lat, ale też używał rządowego samolotu do lotów turystycznych wraz z żoną, jak opisują to dziennikarze, to w/g was jemu było wolno na miliony nas okradać?!
Pani premier aferzystów i nieudaczników z koalicji PO/ZSL Ewa Kopacz jeździła "Pendolino" w okresie kampanii wyborczej do parlamentu, jesień – 2015 rok udając, że robi ważne dla Polski posiedzenia Rządu na wyjazdach!
A za "Pendolino" jechał TIR z meblami do nasiadówek, a nad "Pendolino" leciał samolot rządowy – pusty, i to było, ok. dla was?, bando niedorozwojów umysłowych?!
A Grzegorz Schetyna?, uczestnik "Afery Hazardowej", za co on został wywalony z rządu Donalda Tuska, a także organizator "Akcji Widelec", tylko dlatego, że nienawidził kibiców, bo jego PO (platformie oszustów) nie służyli, za co ich kazał aresztować, a skarb państwa musiał wybulić im kilka milionów zł., z naszych kieszeni za niesłuszne aresztowania, i wy pozwoliliście też, by G. Schetyna był posłem na Sejm VIII kadencji i szefem PO-KO?, to was nie raziło - żenująca hołoto?!
Niszcząc Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego podrzynacie gałąź, na której siedzicie ze swoim podłym tak, jak wy potomstwem – pamiętajcie o tym!
Marek Kuchciński jest najlepszym Marszałkiem Sejmu RP, jakiego Polska jeszcze nie miała, i wy dzisiaj go niszczycie wraz z polskimi wrogami Polski i niemiecką prasa w Polsce?, bo wolicie; aferzystów i wandali z PO-KO, ZSL, i SLD (PZPR)?!
Zastanówcie się idioci z obywatelstwem polskim, głosujący na antypolską totalną opozycje pod batutą PO-KO i G. Schetyny, komu wy tak naprawdę służycie ze swoim nędznym potomstwem w wieku wyborczym: Polsce, Niemcom, Rosji?, czy im wszystkim, ale nie Polsce i Polakom?!
Robicie tępaki wstyd: Polsce, sobie, swoim dzieciom, rodzinie, i Polonii!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale