283 obserwujących
1149 notek
2019k odsłon
  3307   0

"Nasza Ziemia", czyli ufole kontratakują

 

Dzisiaj PiS rozpoczyna swoją kampanię wyborczą do samorządów. Rozpoczyna po raz drugi, bo kilka tygodni temu chłopaki z Rzeszowa mieli właśnie zainaugurować ową kampanię, ale zrobili to tak nieudolnie, że uznano, iż tamtej konwencji nie było. I słusznie, bo gdyby uznać tamto rzeszowskie wydarzenie za początek poważnej kampanii, to trzeba by się było zgodzić na totalną klęskę. No ale w partii mamy nowy „trynd” i nowych „fachowców”.

Wracając jednak do dzisiejszej konwencji – podobno ma być dzisiaj oficjalnie ogłoszone główne hasło pisowskiej kampanii. Ma nim być zadziwiające sformułowanie - „Nasza Ziemia”. Nie chce mi się wierzyć, że naprawdę to się stanie i jeśli jeszcze jest czas, to warto się zastanowić nad zmianą owego hasła. Dlaczego? Bo  jego przyjęcie spowoduje, że wszyscy będą myśleć, iż pisowcy to Marsjanie albo inne ufole. No bo co to niby znaczy „nasza ziemia”? Że już tu są?! Że wreszcie wylądowali?! Że jednak jest inna cywilizacja?! Wolne żarty…

Chociaż to by trochę wyjaśniało ostatnie zmiany w mojej ulubionej partii. To by nawet było skuteczne wytłumaczenie tego, co dzieje się z chłopakami i dziewczynami z Nowogrodzkiej. Ten ich odlot. Ten wystrzał prosto w kosmos. To polityczne lewitowanie. Bo może naprawdę ufole już dawno wylądowały w Warszawie i opanowały siedzibę PiS. Ten Błaszczak, Brudziński, Czarnecki – no czy oni nie są jednak podmienieni? Czy im ufole nie przeprowadziły operacji na umysłach lub nawet całkowicie ich podmieniły?! Czy nie opanowały mózgów strategów partii?! I teraz zamarzyła im się cała ziemia, ich ziemia! To by było straszne! Mam do was, ufole, tylko jedno pytanie  – coście zrobiły, ufole, z naszym kandydatem na prezydenta, że się tak zmienił? I jedną prośbę – oddajcie nam, ufole, tamtego prawdziwego Jarosława Kaczyńskiego, który mówił o końcu wojny polsko – polskiej, który potrafił się uśmiechać, podawał rękę swoim politycznym przeciwnikom i uważał, że Polska jest najważniejsza, a nawet podpisywał się pod hasłem, że zgoda buduje. Oddajcie nam, ufole, naszego Kaczyńskiego!

Lubię to! Skomentuj66 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale