Michał Jaworski Michał Jaworski
309
BLOG

Pietrzak i Król tak się poświęcają a wy ?

Michał Jaworski Michał Jaworski Polityka Obserwuj notkę 54

Być może wypowiedź Pietrzaka dałoby się jakoś zmodyfikować, żeby nie urażała ofiar obozów, ale następującej bezpośrednio  po niej wypowiedzi Króla nie uratują żadne wygibasy. Co więcej, Król uskutecznił swoją wypowiedź, kiedy jeszcze nie umilkły reakcje oburzenia na wypowiedź Pietrzaka, w tym oburzenie albo dystansowanie się obozu pisowskiego prezydenta i niektórych środowisk pisowskich więc przynajmniej on zrobił to mając świadomość reakcji.
ALE RÓWNOCZEŚNIE PISOWCY ZYSKALI OKAZJĘ PRZEDSTWIENIA SIĘ ŚWIATU JAKO LUDZIE OTWARCI, SZANUJĄCY PRAWA CZŁOWIEKA. UCZYNILI TO POŚWIĘCJAC JEDNEGO RACZEJ EMERYTOWANEGO SATYRYKA I JEDNEGO ZAPOMNIANEGO DZIENNIKARZA, CZYLI ZDECYDOWANIE NIEWIELKIM. W przyrodzie nazywałoby się to, że pisowcy użyli ich jako nawozu naturalnego.

Bardzo były fizyk teoretyk, do 1982 pracownik naukowy. Autor referatu na I Konferencji Smoleńskiej. Dzisiaj sam zdziwiony, skąd w tym temacie i miejscu się znalazł. Archiwalne notki: http://mjaworski50.blogspot.com/ Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności ale też podejrzany o przynależność do niedorżniętej watahy współpracowników gestapo.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka