Blog
dawniej kaczazupa
Michał Jaworski
Michał Jaworski Dinozaur gorszego sortu
40 obserwujących 517 notek 511922 odsłony
Michał Jaworski, 15 czerwca 2017 r.

Kuchta stanu Beata Szydło

752 50 0 A A A

Na mapie Polski Oświęcim jest tym miejscem, gdzie wygłasza się najważniejsze przemówienia, bo jest to miejsce, w którym wydarzyła się najstraszniejsza rzecz w dziejach ludzkości. 

Oświęcim był fabryką śmierci dla Żydów, którym nie udało się WYEMIGROWAĆ z terenów opanowanych przez Niemcy. Był też miejscem więzienia w śmiertelnych warunkach innych nacji.

Jaka ideologia za tym stała - otóż Hitlerowi udało się przekonać Niemców, że Żydzi stanowią dla nich ZAGROŻENIE, że Niemcy i Europa bez Żydów będzie BEZPIECZNIEJSZA.

Każde słowo polityka wypowiedziane w Oświęcimiu musi być absolutnie przemyślane, ponieważ tam wygłasza się przemówienia ponadczasowe - przemówienia w imieniu duszy narodu.  

Szydło wygłosiła przemówienie w imieniu chorej duszy Kaczyńskiego i nie zatrą tego jej słowa wypowiedziane już bez kartki.

To jeszcze nie jest nawet połowa kadencji i o tym, co może paść w kolejnych przemówieniach strach i wstyd myśleć.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Bardzo były fizyk teoretyk, do 1982 pracownik naukowy. Autor referatu na I Konferencji Smoleńskiej. Dzisiaj sam zdziwiony, skąd w tym temacie i miejscu się znalazł. Archiwalne notki: http://mjaworski50.blogspot.com/ Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności ale też podejrzany o przynależność do niedorżniętej watahy współpracowników gestapo.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @gini  Odwiedź aerozolka bo chyba trzeba mu pomóc.
  • @dziennikarzobywatelski  A co konkretnie jest bzdurą?
  • @Gwant  Takie wykonanie 4 zakretu było spowodowane wykonaniem drugiego na kurs 70 st. W ten...

Tematy w dziale Polityka