TTorunczak TTorunczak
42
BLOG

Prezentowy poradnik świąteczny

TTorunczak TTorunczak Obyczaje Obserwuj temat Obserwuj notkę 0

Dedykuję ten tekst wszystkim poszukującym inspiracji na ostatnią chwilę.

Podzielę kategorię pod względem zainteresowań i wieku oraz spróbuje krótko opisać. Na moment, w którym pisze tekst, wszystkie artykuły są dostępne, allegro gwarantuje również że przesyłka dojdzie przed świętami.

Malowanie / Rysunek

Dobrym pomysłem będzie zakup tabletu graficznego. Spokojnie nie muszą Państwo łapać się za portfel. Egzemplarze przewodowe z rysikiem można kupić już za 110 złotych.

Mechanika

Bardzo przydatnym prezentem będzie zestaw otwieraków. Podarunek przynoszący dobrą nowinę o końcu walki z plastikami. Przydatny i tani prezent, solidny zestaw można kupić już za 25 złotych.

Seniorzy

W mojej opinii bardzo dobry pomysłem dla dziadków są ogrzewacze chemiczne. Można skomponować je z kocykiem lub poduszką. Same ogrzewacze są bardzo tanie, kosztują kilka złotych.

Posiadacze Smartfonów

Prezentową odpowiedzią na ostrzeżenia przed blackoutem powinien być zakup powerbanku. Prezent uniwersalny i praktyczny. Urządzenie o dużej pojemności zakupicie za mniej niż 200 złotych.

Piłka nożna

Nie jestem fanem biografia sportowców, ale książka Andrzeja Iwana „Spalony”absolutnie mnie urzekła. Książka w wersji fizycznej jest droga i trudno dostępna. Zamiennikiem, równym oryginałowi jest audiobook, czytany przez Olafa Lubaszenko. Cena w Audiotece to 39.99 złotych.

Gracze Komputerowi

Mógłbym napisać po prostu wyprzedaż na Steam. Co zamknęłoby wątek. Pokuszę się jednak o krótką prezentację gry, która zrobiła na mnie duże wrażenie. We. The Revolution, produkcja polskiego studia, osadzona w realiach rewolucji francuskiej z ciekawym motywem teatru mundi. Prawdziwa gratka, za którą zapłacimy 79.99 (Steam).

Dla osób dużo czasu spędzających w samochodzie.

Ten gadżet przyda się tylko w starszych samochodach. Jest to transmiter Bluetooth z ładowarką. Urządzenie zapewnia sporo wygody, umożliwia odtwarzanie dźwięku z telefonu na głośnikach w samochodzie. Cena którą, musimy zapłacić za uwolnienie kogoś od słuchania radia nie, będzie większa niż 100 złotych.

Szachy

W tym podpunkcie sprawa nie jest specjalnie skomplikowana. W erze gry online w szachy zaczęło grać dużo osób, które nie mają fizycznej szachownicy. Prezent na pewno na lata, porządne szachy można kupić z około 120 złotych.

Miłośnicy Herbaty

Inteligentny Czajnik, wiem że nie brzmi to jak najbardziej potrzebna rzecz na świecie, ale sprawi, że obdarowany zyska rano trochę czasu i komfortu. Bardzo spłycające to urządzenie pozwala na ustawienia czasowe podgrzewania lub gotowania wody. Cena takiego wynalazku to około 200 złotych.

Historia i Polityka

Tutaj sprawa jest banalnie prosta. Przedstawię państwu książki, które osobiście Polecam.

Nadchodzi III Wojna Światowa.

Wojna Lekarzy Hitlera

Od Mazowieckiego do Suchockiej

Na koniec poradnika prezentowego, pragnę przypomnieć, że prezent to nie tylko zawartość, ale również opakowanie. Nie zapominajmy o potencjale opakowania w kontekście, zrobienia żartu. Proponuję na przykład zagorzałym wyborcą Platformy wręczać prezenty, w wydrążonej książce Jarosława Kaczyńskiego. Niestety nie rekomenduje podobnego rozwiązania w stosunku do wyborców Prawa i Sprawiedliwość. Z prostego powodu Książka Donalda Tuska jest za droga.


Wesołych ŚwiątTTorunczak
O mnie TTorunczak

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości