Kazimierz Demokrata-Polski Kazimierz Demokrata-Polski
425
BLOG

Manewr Owsiaka czyli status quo Orkiestry?

Kazimierz Demokrata-Polski Kazimierz Demokrata-Polski Gospodarka Obserwuj notkę 9

" Istnieje firma-dostarczyciel pieniędzy, czyli WOŚP, jest spółka-słup, czyli „Złoty Melon” i zwykła, prywatna firma krzak, czyli beneficjent operacji finansowych. Teraz jest to „Jasna Sprawa”. Ta prywatna firma świadczy usługi na rzecz WOŚP i Złotego Melona i pobiera za to pieniądze"

podaje bloger Matka Kurka.

"Matka Kurka opisał kulisy powstania kolejnej firmy Jerzego Owsiaka o nazwie „Jasna Sprawa”."Zdaniem blogera szef WOŚP jest przyzwyczajony do „pancernego parasola”, jaki chroni jego interesy. Powołanie nowej firmy nazwał „prostackim manewrem”.„Mrówkę Całą” zastąpiła „Jasna Sprawa”

Wygląda na to że "manewr Owsiaka" utrzymuje "status quo" Orkiestry?

Orkiestra gra dalej. 

 

 

interesuje sie polityką, historią, literaturą, turystyką, filmem, fotografiką; kocham demokrację i prawde nieznosze obłudy fałszu i piaru

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (9)

Inne tematy w dziale Gospodarka