16 obserwujących
2649 notek
754k odsłony
127 odsłon

"Nie świruj..." pasują do ekipy kandydatów PO KO w wyborach parlamentarnych?

Wykop Skomentuj

"W ramach akcji "Nie świruj, idź na wybory" znane osoby, m.in. aktorzy, oraz anonimowi internauci w krótkich filmikach opatrzonych hasztagiem #nieświrujidźnawybory zachęcają, aby 13 października wziąć udział w głosowaniu. W filmikach wystąpili m.in. aktorzy Janusz Gajos i Wojciech Pszoniak. Ten ostatni udaje zachowanie osoby z poważnymi zaburzeniami."

"Nie świruj..." pasują do ekipy kandydatów PO KO w wyborach parlamentarnych? Właśnie się niezmiernie się dziwie, że nie zostali docenieni. To nie bywałe. Zapewne wszystko przez RPO. Narozrabiał. Konkurencja Lewicy robi swoje w walce o elektorat. 

Starsi wiekiem no bo Pszoniak czy Nehrebecka to nie młodzież; nie wytrzymują już napięcia wyborczego. Jeszcze te sondaże dobijają. PiS ponad 40%  i nic nie pomaga.  Chcieli zrobić dobrze opozycji ale, że odstają od przeciętnego Polaka, bo to łelita, intelektualiści to tak wyszło...

Niestety nie atmosfera nienawiści, w niektórych kręgach od czasów "braci" ok 2005 roku robi też swoje, ten piękny język miłości i szacunku ujrzał pełną krasę.

To bardzo przykre, jak ci ludzie odstają od rzeczywistości, jak nisko upadli i porównać kim byli, na jakiej pozycji, w czasach "Ziemi obiecanej".

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka