Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2231k odsłon
  317   0

Polskie sady ulatwiaja niewolnictwo i handel ludzmi

„- Sąd uznał winę oskarżonych w zakresie głównych zarzutów dotyczących handlu ludźmi” …”Sąd uznał, że bracia dopuścili się handlu ludźmi” …. „Wszyscy trzej bracia uznani zostali także za winnych tego, że groźbami pobicia i przemocą doprowadzili „ …. „zapłacili za nie dwóm obywatelom Ukrainy tysiąc dolarów.”
Co za handel ludzmi oraz posiadanie niewolnikow  grozi w Polsce Anno domini 2009 ze strony polskiego wymiaru sprawiedliwosci  / czy aby na pewno sprawiedliwosc ?/
„Sąd Okręgowy w Nowym Sączu wydał wyroki skazujące w procesie o handel ludźm” …Jan i Józef G. skazani zostali na kary łączne po 5 lat więzienia ” calosc oklocznosci wyroku wprawie o handel ludzmi i niewolnictwo  tutaj  
Dzieki calej sparwie  wiemy jak cene ma niewolnik w Polsce. Niewolnik sprowadzony za wschodniej granicy  kosztuje 500 dolarow, czyli niecale 2000 zlotych. Posiadanie niewolnikow , przemoc fizyczna i psychiczna w stosunku do nich oraz handel niewolnikami polski sad wycenil na 5 lat wiezienia. Oczywiście dobre sprawowanie itp. skroci ten okres kary. Jeszcze ciekwasze będzie dowiedzenie  na ile sad polski wycenil straty moralne i materialne wykorzystywanych w Polsce niewolnikow.
Polski niezwisly sad wycenil je na astronomiczna kwote 0 zlotych . Tak zero zlotych. Wynikaloby z tego ze żadne materialne zadośćuczynienie nie nalezy się niewolnikom .Nalezaloby sędziego albo sędzinę oddac choćby na jeden dzien w posiadanie handlarzy niewolnikow .
Panstwo w którym wolnosc człowieka ceni się tak nisko nie zasługuje na miano panstwa cywilizowanego.
Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale