Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2219k odsłon
  195   0

Czy znowu PO i Komorowski dostaną 90 % głosów więźniów

W ostatnich wyborach parlamentarnych Platforma Obywatelska z Tuskiem na czele osiągnęła oszałamiający sukces wyborczy. Z wyników wyborczych Kryminaliści  ,przestępcy  odsiadujący swoje wyroki zawierzyli  prawie w całości Platformie i Tuskowi , 90 procent głosów w więzieniach było oddanych właśnie na PO  / Zapraszam do przeczytania mojej notki  na ten temat /
Cóż takiego było w programie wyborczym  Platformy ,że cała społeczność przestępcza tak pragnęła aby ta parta dostała się do władzy . Komuniści w Rosji  skategoryzowali  cale społeczeństwo , kułacy , małorolni itd. Kryminalistów zaszeregowano jako „element socjalnie bliski” . Czyżby kryminaliści  patrząc na całkowite poparcie dla Platformy byli jej „ elementem socjalnie bliskim. „
W zasadzie należy docenić sukces Platformy . Przecież  kryminaliści to ludzie przedsiębiorczy , od brudnej roboty nie stroniący, psychologowie wyłapujący potencjalne ofiary, świetni rzeczoznawcy wiedzący  co warto ukraść, a co nie. Tak więc Platforma nie ma się czego wstydzić. 
Jestem przekonany ,że Komorowski powtórzy sukces Platformy z poprzednich wyborów, a nawet zwiększy swój przestępczy elektorat . I tutaj warto zastanowić się nad ostatnio tak modną kwestią. Elektoratem negatywnym Jarosława Kaczyńskiego. Gowin i prawie każda gadająca w telewizji głowa znaleźli całe mnóstwo tego elektoratu, zaklinając  go jak czarownicy afrykańscy deszcz. Pojaw się , przybądź o elektoracie negatywny .  Zastanawiałem się gdzie ten elektorat negatywny może się znajdować , skąd może przybyć na ratunek Komorowskiemu . I proszę Jarosław Kaczyński ma 100 procentowy elektorat negatywny wśród kryminalistów. I jak biedaczysko ma wygrać z Komorowskim , który prawdopodobni powtórzy sukces Tuska i platformy , albo go jeszcze powiększy i ma zerowy elektorat negatywny. Już widzę bilbordy Komorowskiego na których są napisy . 90 procent kryminalistów nam zaufało i ich nie zawiedliśmy  .
Czy Komorowski jednak zasługuje na zaufanie kryminalistów. W końcu gwałty , kradzieże czy morderstwa wciąż są karane. Coraz lżej ale jednak . A co gorsza elity próbują stworzyć specjalne podniesione  kary dla przestępców ,którzy atakują przedstawicieli elit. Komorowski musi  ich uspokoić ,że będzie to dotyczyło tylko garstki. Na resztę dzikusów / nazwa mieszkańców dzikiego kraju jakim według Drzewieckiego jest Polska/ będą mogli polować według dawnych reguł. Ich Komorowski ani myśli i chronić podwyższonymi  karami.
A co z Kaczyńskim , który jest całkowicie pozbawiony kryminalnego elektoratu . Nie ma go co żałować. Tylko czyha na ludzka wolność i  godność. Podnieść kary za gwałt. Przecież siedzenie w więzieniu uwłacza ludzkiej godności. Po wynikach wyborczych w więzieniach widać ,że Platforma to rozumie.  
Może o to chodzi w tej modernizacji według Platformy. Za podatki do więzień , bo z czego mają życ działacze Platformy ,za kradzieże na wolność , bo to w końcu tylko dzikusy są okradane.
Marek Mojsiewicz
--------------------------------------------------------------------------------------------
Już kilkanaście miesięcy temu przewidziałem upadek Tuska i prawie udało mi się z prognoza ,że  Sikorskiego będzie kandydatem  Platformy na prezydenta. Już sam fakt że Sikorski był jednym z dwóch głównych kandydatów na kandydata potwierdza pewną ich trafność. Na szczęście tragiczna śmierć Lecha Kaczyńskiego i jej skutki pomieszały szyki.    Linki poniżej pokazują pewien niepełny , ale jednak wzór w którym był wpisany scenariusz zupełny inny niż ten o którym marzył Tusk. Wypowiedzi dotyczące Tuska takich ludzi jak Maliszewski , Krasnodębski , Rokita. Olejnik , Palikot , Staniszkis, Olechowski  Śpiewak .Macierewicz, Szczygło , Gęsicka . Krzemiński . Michalkiewicz, Zaręba pogłębiają obraz tej sytuacjiLinki do ich wypowiedzi  
 
Linki do wypowiedzi Michalkiewicza,Juszczenko,Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis, Kaczynskiego
Linki do wypowiedzi Michalkiwicza, Rokity, Staniszkis,Macierewicza , Skwiecinskiego, Tuska, Króla,Bugaja,Śpiewaka, Krasnodebskiego,Kaczyńskiego,Przystawy,Sadowskiego„Obóz Modrenizacji Polski i Obóz Konserwacji Ustroju” 
     
Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale