Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2219k odsłon
  91   0

W jakim celu Palikot popiera Jarosława Kaczyńskiego

 

W jakim celu Palikot popiera Jarosława Kaczyńskiego
 
Wszyscy , którzy czytają moje notki wiedzą ,ze mimo iż nie zgadzam się z większością poglądów Palikota  to go lubię jego bez ceremonialne i pozbawione szacunku metody ataku na przedstawicieli klasy politycznej. Odbrązawia ich , domaga się informacji . Każdy ma prawo , również Palikot krytykować  i to w sposób agresywny partie, ich polityków, pomysły polityczne sposób funkcjonowania w życiu publicznym i prywatny. To jest  wolność słowa , podstawa demokracji. Bat na rządzących . Palikot atakuje nie tylko Kaczyńskiego i PIS ale również prominentnych polityków Platformy np. Schetynę, którego zdolności intelektualne opisał tak ,zaciśnie się na usta tylko jedno słowo kapuściany gąb intelektualny. Jeśli mamy już Palikot an Platformie, to za chwilę pojawi się jakiś „ palikot ‘ na PiS, PSL, lewicy. A tacy „palikoty” działają w interesie demokracji.
Ale dlaczego ten Palikot, pierwowzór przyszłych innych „ palikotów” , Palikot na Platformie zacznie wspierać Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich .Dziwne .  
Poniższe cytaty myśli politycznej Jarosława Kaczyńskiego zostały opracowane przez  Palikota .  Żródło tutaj
 
Jarosław Kaczyński  
 
2. "Najlepsze rozwiązanie dla Polski to będzie rozwiązanie stabilne, a rozwiązanie stabilne to są rządy jednej partii" - o zaletach demokracji (11.10.2007)
7. "To dość banalne, co powiem, ale żadna grupa społeczna czy zawodowa nie działa dobrze, gdy jest poza kontrolą" – w rozmowie z "Dziennikiem" (02.02.2007)
11. "Nasz program to modernizacja Polski, ale lustracja – mimo że dotyczy przeszłości – jest koniecznym warunkiem modernizacji" - w rozmowie z Jackiem Karnowskim w "Sygnałach Dnia" (19.06.2007)
13. "Niezwykle sceptycznie oceniam wolność indywidualną dziennikarzy pracujących w mediach. Trzeba będzie w tej dziedzinie coś zmienić" – w wywiadzie dla "Faktu" (10.03.2007)
 
Mój komentarz do propagowanych przez Palikota tez Jarosława Kaczyńskiego
 
Punkt 2 Należy pochwalić Palkota , że wybrał taki trafny cytat. Przecież  wszyscy widzimy co się dzieje w  rządach koalicyjnych. Paraliż decyzyjny, brak refom, własne porażki zrzucane na koalicjanta, trudność rozliczania nieudolnych premierów. Brawo dla Palikota
punkt 7 wszyscy widzimy co się dziej z klasa polityczna pozbawiona kontroli / brak wyborów jednomandatowych / . Hasanie po cmentarzach i stacjach benzynowych, kasta prawników, która wyszyła społeczeństwu na przysłowiową głowę , korporacje zawodowe,
punkt 11 Jak donosiciele mogą Polskę  modernizować, kiedy ich teczki są w rekach rosyjskich , niemieckich , i Licho wie kogo jeszcze.
Punkt 13 Wolność słowa , jak największa swoboda dziennikarzy jest rzeczą kluczowa dla demokracji.
 
Oprócz cichego wspierani Kaczyńskiego przez Palikota istniej drugie rozwiązanie. Palikot popiera są łeb rządy koalicyjne, popiera rozwydrzone korporacje i pazerną klasę polityczną, uważa że donosiciele mają „ wolną wolę”  oraz że nie należy starać się aby dziennikarze mieli jak najwiekszą wolność i swobodę w redakcjach .  Gdy rozważyć obi opcje stawiam n pierwszą. Palikot  po cichu popiera program Kaczyńskiego
 
Marek Mojsiewicz
-------------------------------------------------------------------------------------------
Już kilkanaście miesięcy temu przewidziałem upadek Tuska i prawie udało mi się z prognoza ,że  Sikorskiego będzie kandydatem  Platformy na prezydenta. Już sam fakt że Sikorski był jednym z dwóch głównych kandydatów na kandydata potwierdza pewną ich trafność. Tragiczna śmierć Lecha Kaczyńskiego i jej skutki pomieszały szyki.  
  Linki poniżej pokazują pewien niepełny , ale jednak wzór w którym był wpisany scenariusz zupełny inny niż ten o którym marzył Tusk. Wypowiedzi dotyczące Tuska takich ludzi jak Maliszewski , Krasnodębski , Rokita. Olejnik , Palikot , Staniszkis, Olechowski  Śpiewak .Macierewicz, Szczygło , Gęsicka . Krzemiński . Michalkiewicz, Zaręba pogłębiają obraz tej sytuacjiLinki do ich wypowiedzi
 
Doktryna Mojsiewicza” to doktryna  opierająca się na trzech strategicznych kierunkach które powinny wyznaczać politykę Polski Odbudowa I Rzeczpospolitej w ramach Unii Europejskiej , budowę sojuszu ,którego celem byłoby okrążenie i osłabienie Rosji oraz budowę Zjednoczonego ,  Federalnego Państwa Europejskiego          
 
Linki do wypowiedzi Michalkiewicza,Juszczenko,Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis, Kaczynskiego
 
     
Linki do wypowiedzi Michalkiwicza, Rokity, Staniszkis,Macierewicza , Skwiecinskiego, Tuska, Króla,Bugaja,Śpiewaka, Krasnodebskiego,Kaczyńskiego,Przystawy,Sadowskiego„Obóz Modrenizacji Polski i Obóz Konserwacji Ustroju”  
Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale