Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2217k odsłon
  154   0

Cisza wyborcza łamie wolności obywatelskie i prawa człowieka

Cisza wyborcza łamie wolności obywatelskie i prawa człowieka
Podstawą demokracji jest wolność słowa , zgromadzeń , prawo do gromadzenia  i przetwarzania informacji . Tymczasem okazuje się , że nasze wolności , nasze prawa są łamane . Co kilka lat jesteśmy tego pozbawiania na prawie dwa dni. Nie możemy korzystać z wolności słowa , możemy zostać ukarani za korzystanie z tego prawa. Nie mamy prawa do uczestniczenia w niektórych zgromadzeniach. Jesteśmy pozbawieni prawa do otrzymywania ważnych dla nas informacji np. sondaży.
Faktycznie zawiesza sie na dwa dni demokracje . Nie ma żadnego racjonalnego  argumentu aby to robić . Niektórzy argumentują  , że jest to czas na refleksję, czas na przemyślenie wybory. Ja nikomu tego nie zabraniam. Każdy może nawet na miesiąc wcześniej zamknąć się np.  w klasztorze i odciąć od mediów, telefonów. Tylko dlaczego ktoś dokonuj zamachu na demokrację , bo faktycznie jest to zamach.
Czym się różni zakaz zgromadzeń na dwa dni od zakazu n miesiąc. Czym się różni stosowanie cenzury na dwa dni od stosowania jej permanentnie.
To właśnie w czasie  wyborów fundamenty demokracji powinny być chronione i szanowane.
Bezmyślnie akceptujemy narzucone nam ograniczenia demokracji .  Symboliczne dwa dni . Dwa dni mentalnego stanu wojennego .
 
Marek Mojsiewicz
 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------
Już kilkanaście miesięcy temu przewidziałem upadek Tuska i prawie udało mi się z prognoza ,że  Sikorskiego będzie kandydatem  Platformy na prezydenta. Już sam fakt że Sikorski był jednym z dwóch głównych kandydatów na kandydata potwierdza pewną ich trafność. Tragiczna śmierć Lecha Kaczyńskiego i jej skutki pomieszały szyki.  
  Linki poniżej pokazują pewien niepełny , ale jednak wzór w którym był wpisany scenariusz zupełny inny niż ten o którym marzył Tusk. Wypowiedzi dotyczące Tuska takich ludzi jak Maliszewski , Krasnodębski , Rokita. Olejnik , Palikot , Staniszkis, Olechowski  Śpiewak .Macierewicz, Szczygło , Gęsicka . Krzemiński . Michalkiewicz, Zaręba pogłębiają obraz tej sytuacjiLinki do ich wypowiedzi
 
Doktryna Mojsiewicza” to doktryna  opierająca się na trzech strategicznych kierunkach które powinny wyznaczać politykę Polski Odbudowa I Rzeczpospolitej w ramach Unii Europejskiej , budowę sojuszu ,którego celem byłoby okrążenie i osłabienie Rosji oraz budowę Zjednoczonego ,  Federalnego Państwa Europejskiego          
 
Linki do wypowiedzi Michalkiewicza,Juszczenko,Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis, Kaczynskiego
 
     
Linki do wypowiedzi Michalkiwicza, Rokity, Staniszkis,Macierewicza , Skwiecinskiego, Tuska, Króla,Bugaja,Śpiewaka, Krasnodebskiego,Kaczyńskiego,Przystawy,Sadowskiego„Obóz Modrenizacji Polski i Obóz Konserwacji Ustroju”  
 
 
Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale