Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2125k odsłon
507 odsłon

Mariusz Kamiński CBA od dzisiaj w ścisłym kierownictwie PiS

Wykop Skomentuj5

Mariusz Kamiński CBA od dzisiaj w ścisłym kierownictwie PiS
 
Wyborcza „PiS szykuje się do jesiennych wyborów. Były szef CBA Mariusz Kamiński wraca do partii, i to od razu do ścisłego jej kierownictwa „…”Dziś w Warszawie zbierze się rada polityczna partii, czyli kilkuset działaczy, głównie parlamentarzystów i samorządowców. Na wniosek Kaczyńskiego rada poszerzy skład ścisłego kierownictwa partii, czyli komitetu politycznego, w którym do wczoraj zasiadało 12 osób.”…” Miejsce w komitecie czeka m.in. na Mariusza Kamińskiego, byłego szefa CBA, od wczoraj ponownie w partii. Kamiński złożył mandat poselski i wystąpił z PiS, gdy w 2006 r. został szefem Centralnego Biura Antykorupcyjnego, a ustawa o CBA wymagała apolityczności jego szefa.”…” Były szef CBA ma mocną pozycję, zwłaszcza w warszawskim PiS, kilku jego współpracowników zostało radnymi w ostatnich wyborach samorządowych. On sam może liczyć na wysokie miejsce na stołecznej liście wyborczej, choć "jedynka" jest zarezerwowana dla Jarosława Kaczyńskiego.”…(źródło )
 
Mój komentarz
 
Od dawna , głównie na łamach, antenach  „życzliwych” PiS owi i Kaczyńskiemu mediów toczy się , a raczej wybucha co jakiś czas kwestia następcy Kaczyńskiego, kwestia sukcesji. „Życzliwi „ lansują cały czas Ziobrę , jako tego poważnego, jedynego właściwie kandydata na sukcesor apolitycznego Kaczyńskiego .
 
Lansują go jak wiemy z życzliwości do PiS. Od przynajmniej roku lansuję tezę ,że Kaczyński  na swojego sukcesora namaści Mariusza Kamińskiego. Zdolnego organizatora. Zbudował organizacyjnie Ligę Republikańską  i CBA , człowieka, podobnie jak Kaczyński ideowego i obdarzonego charyzmą. Jeśli ja dostrzegłem  taką opcje , to musieli to dostrzec też analitycy i „ wybitni „ komentatorzy polityczni .
 
W tym samym czasie uważałem , że jeśli rzeczywiście Kaczyński chce namaścić Mariusza Kamińskiego na sukcesora to powinien pousuwać potencjalnych konkurentów. Uważałem , że powinien usuną miedzy innymi spin doktórów , miedzy innymi za ich bezideowość , mentalność aparatczyków . Wszyscy  pamiętamy wywiad spin doktora Michała Kamińskiego w którym deklarował poparcie w sprawie „małżeństw” gejów, oraz własnym udziale w paradzie homoseksualnej .Co do spin doktorów krótki czas pokazał że miałem racje. Co do Kamińskiego mam nadzieje ,że będę miał racje .
 
Osoby , które chcą dołączyć do moich znajomych na facebooku zapraszam
 
Marek Mojsiewicz   
 
Moje Poglądy „ Linki    
 
 
"Sędziowie wybierani w wyborach  bezpośrednich , powszechnych"   link
Children first. Dzieci przede wszystkim      link
„Legalizacja narkotyków „      
„ Okręgi jednomandatowe „       link   
„System Prezydencki „    link   
„Referendum jako IV władza „   link  
„Samorządy „       link
 
Doktryna Mojsiewicza” to doktryna  opierająca się na trzech strategicznych kierunkach które powinny wyznaczać politykę Polski Odbudowa I Rzeczpospolitej w ramach Unii Europejskiej , budowę sojuszu ,którego celem byłoby okrążenie i osłabienie Rosji oraz budowę Zjednoczonego ,  Federalnego Państwa Europejskiego          
Stronnictwo Pruskie i Jagiellońskie Aktualizacja Październik  
 
Linki do wypowiedzi Michalkiewicza,Juszczenko,Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis, Kaczynskiego
             
       
Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale