Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2218k odsłon
  1499   0

Kukiz Platforma to partia oszustów i ujmuje się za mordercami

Kukiz Platforma to partia oszustów i ujmuje się za mordercami
 
Kukiz „Marszałek Schetyna chciał, aby poparł go Bono. Co o tym myślę? Kiedyś zagrałem na koncercie organizowanym przez PO i nie wziąłem za to złotówki. Ufałem tej partii, afirmowałem ją bo zebrała 700 tys. podpisów w sprawie referendum dotyczącym jednomandatowych okręgów wyborczych. Platforma oszukała ludzi. Lista z podpisami została zniszczona po objęciu przez PO władzy „...”Na pewno nie będę głosował w wyborach na PO. Jeśli już pójdę na wybory, to poprę Kaczyńskiego, UPR i Jurka. Zawsze popierałem ochronę życia dzieci poczętych. Inaczej musiałbym się ująć za mordercą. „ ( źródło )
 
Tusk to największy polityczny oszust wyborczy III RP . Ruch Jednomandatowe okręgi wyborcze wniósł sprawę do prokuratury przeciwko Platformie w sprawie przestępczego zniszczenia dokumentacji potrzebnej do przeprowadzenia referendum , które doprowadziłoby do wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych do Sejmu .
 
Taktyka oligarchii polega na wyrafinowanym oszustwie przywłaszczania sobie programów , postulatów , których wprowadzenie w są dla niej szkodliwe . Tylko po to , aby inne siły polityczne nie próbowały tego wprowadzić w życie.
 
Tusk i Platforma celowo zniszczyli zebrane podpisy, aby nie doszło do referendum .
 
Wprowadzenie okręgów jednomandatowych wprowadziłoby Polskę w XXI wiek . Podniosłoby prestiż Sejmu . Nie tyle nawet prestiż . Ukonstytuowałoby Sejm jako reprezentanta narodu , bo na razie to jest to zgromadzenie przydu..sów różnego rodzaju kacyków . Oglądając komisję hazardowa miałem wrażenie że to jakieś lekcje dla lokajów i dam do „ towarzystwa” dla „towarzyszy „ .
 
Tragizmem Polski jest to ,że z jednej strony oszuści polityczni z Platformy robiący wszystko, aby nie dopuścić do wprowadzenia okręgów jednomandatowych w Polsce, a z drugiej strony PiS i Kaczyński , jedyna licząca się patriotyczna siłą polityczna jest przeciwko okręgom jednomandatowym.
 
Podoba mi się język Kukiza . Nie dywaguje jak członek Platformy Arłukowicz , który popierając aborcje według Kukiza ujmuje się za mordercą .
 
Kukiz powinien być rzecznikiem PiS , a nie układna laleczka Hoffman
 
 
 
Marek Mojsiewicz
Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale