Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2231k odsłon
  659   0

Prof. Mattei Posłuszeństwo prawu prowadzi do socjalizmu, faszyzm

Unia Europejska - banda rozbójników?„....”św. Augustyn: "Czymże są więc wyzute ze sprawiedliwości państwa, jeśli nie wielkimi bandami rozbójników?".

Iluż to  polityków  II Komuny chciało nam wmówić ,że wyroków sadów się nie kwestionuje ,że każde  prawo należy przestrzegać . Sikorski zwrócił szczególną uwagę na bezwzględny obowiązek przestrzegania specyficznego , bandyckiego prawa III RP oddawania haraczu podatkowego oligarchii , pomimo tego , że komornik puka do drzwi , że dzieci  są głodne , że rodziny wpadają w nędzę.         

 A im bardziej III RP przekształcała się w demokracje fasadową  , w miarę jak wzrastał ucisk podatkowy , jak adaptowano polityczną poprawność jako ideologię państwa ,  II Komuny  , tym idea bezmyślnemu podporządkowaniu się coraz bardziej anty społecznemu prawu  zyskiwała na sile.

Prawo podatkowe doprowadziło według danych Centrum Adama Smitha do zwyczajnego bandytyzmu , II Komuna konfiskuje 83 procent owoców pracy osób zatrudnionych . Prawo o ubezpieczeniach społecznych doprowadza do budowy „ folwarku  zwierzęcego ' Orwella . Uprzywilejowaniu  będą dostawać wysokie wczesny emerytury , a bezbronni Polacy będą harowali praktycznie do śmierci .

Jeśli o śmierci , czy raczej bezkarnym uśmiercaniu Polaków to warto zapoznać  się z artykułem Szułdrzyńskiego „ Eutanazja w Polsce coraz bliżej”  o  powstającym  morderczym , dosłownie spisku Palikot i Tuska w wyniku którego powstanie  prawo  dopuszczające zabijanie .

Czy społeczeństwo ma prawo do buntu przeciwko prawu, którego nie akceptuje . Kiedy wiemy ,że społeczeństwo ma rację. Wielkie bunty ostatniego stulecia wymierzone były w socjalizmy totalitarne  faszyzm i komunizm . Powstał  na naszych oczach kolejny socjalizm totalitarny . Polityczna poprawność .

Niewątpliwie  wbrew twierdzeniom lewicy i socjalistów społeczeństwo , Polacy mają   prawo do buntu, do obalenia  władzy, do zburzenia niesprawiedliwego , antyspołecznego ustroju. Polacy wielokrotnie na przestrzeni ostatnich dwustu lat  podnosili bunt przeciwko  tyrani , a potem przeciwko rządom lewicy , przeciwko socjalizmowi .  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------      Profesor Roberto de Mattei  w tekście zatytułowanym „Unia Europejska - banda rozbójników?„ Takie pojmowanie prawa, którego najwybitniejszym teoretykiem był w XX wieku austriacki prawnik Hans Kelsen (1881-1973), legitymizuje porządek legislacyjny jedynie "wydajnością prawną" danej normy bądź praktyką jego stosowania „....”Benedykt XVI jednak w swoim orędziu wygłoszonym w niemieckim parlamencie 22 września 2011 roku skrytykował wprost pozytywizm prawny Kelsena, wskazując, że z tej właśnie koncepcji wyrósł narodowy socjalizm„...”W Unii Europejskiej, podobnie jak w innych wielkich instytucjach międzynarodowych, nadrzędnym źródłem prawa jest norma produkowana przez prawodawcę. Na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci, w oparciu o tę zasadę, prawodawcy ustanawiają subiektywne "nowe prawa", takie jak legalizacja aborcji czy układów homoseksualnych, zastępując nimi tradycyjne prawa człowieka zakorzenione w niezmiennym i obiektywnym prawie naturalnym. „...."Parlament Europejski, na czele którego stoiobecnie socjalista Martin Schulz, słynny ze swojego nieumiarkowania, zdecydował wystąpić do Komisji Europejskiej o ukaranie przed sądem europejskim konstytucji i praw wprowadzonych przez rząd Orbána jako sprzecznych z traktatami "....”rząd węgierski postanowił zagwarantować w nowej ustawie zasadniczej kraju zasadę obrony życia, małżeństwa i rodziny. Rzeczywiście, nowa konstytucja uznaje rodzinę za "bazę konieczną do przetrwania narodu", deklarując, że "Węgry będą chronić instytucję małżeństwa rozumianego jako związek małżeński mężczyzny i kobiety", oraz obiecuje, że "życie ludzkie będzie chronione od momentu poczęcia". „....( źródło )

 

Ponieważ mam już 5000 znajomych na Facebook osoby, które chcą otrzymywać linki  z tekstami   dopisywać   o dopisywanie się  do mojej strony publicznej Facebook    


Marek Mojsiewicz

 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale